r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

HoloLens zastąpi fanom Xboksów One TV, obsługuje strumieniowanie rozgrywki

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Pracownicy Microsoftu, którzy dostali już swoje nowoczesne gogle HoloLens nie popisali się wstępnie ich możliwościami, zamieszczając w Internecie raczej śmieszne zastosowania technologii. Na szczęście bardziej użytecznie podszedł do sprawy główny menadżer rozwiązania, pokazując, że możliwe jest strumieniowanie niejako na oczy rozgrywki z Xboksa One. Gracze będą mieli ekran tam, gdzie akurat zechcą.

Co prawda Halo 5: Guardians słabo nadawało się na grę pokazową, z uwagi na wyraźne opóźnienia w poruszaniu się (co przy pierwszych przymiarkach do strumieniowania na nieukończone HoloLens nie dziwi), ale zademonstrowano, iż się da. Do czasu premiery gogli wiele zostanie jeszcze zapewne w tej kwestii poprawione. Działa też już dowolne skalowanie holograficznego obrazu, czyli modyfikowanie przekątnej i przesuwanie ekranu, gdyby ktoś chciał kątem oka dodatkowo przykładowo podglądać domowników.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.