reklama

HoloLens zastąpi fanom Xboksów One TV, obsługuje strumieniowanie rozgrywki

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Pracownicy Microsoftu, którzy dostali już swoje nowoczesne gogle HoloLens nie popisali się wstępnie ich możliwościami, zamieszczając w Internecie raczej śmieszne zastosowania technologii. Na szczęście bardziej użytecznie podszedł do sprawy główny menadżer rozwiązania, pokazując, że możliwe jest strumieniowanie niejako na oczy rozgrywki z Xboksa One. Gracze będą mieli ekran tam, gdzie akurat zechcą.

Co prawda Halo 5: Guardians słabo nadawało się na grę pokazową, z uwagi na wyraźne opóźnienia w poruszaniu się (co przy pierwszych przymiarkach do strumieniowania na nieukończone HoloLens nie dziwi), ale zademonstrowano, iż się da. Do czasu premiery gogli wiele zostanie jeszcze zapewne w tej kwestii poprawione. Działa też już dowolne skalowanie holograficznego obrazu, czyli modyfikowanie przekątnej i przesuwanie ekranu, gdyby ktoś chciał kątem oka dodatkowo przykładowo podglądać domowników.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNie wiemy, co jemy - państwowe badania to kropla w morzu. Projekt FoodRentgen chce to zmienić