Home FTP Server 1.14.0.176

Strona główna Windows Serwery i narzędzia dla specjalistów IT Serwery WWW i FTP (dla specjalistów IT)
Pobie​rz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Home FTP Server to nieskomplikowany i łatwy w obsłudze serwer FTP do wielu zastosowań. Narzędzie charakteryzuje się opcjami konfiguracyjnymi, adresowanymi do mniej i bardziej wymagających użytkowników.

Możliwość tworzenia kont dla użytkowników, określanie uprawnień dla poszczególnych katalogów i monitorowanie dostępu do plików to kluczowe możliwości Home FTP Server. Program obsługuje wirtualne katalogi, blokuje wybrane adresy IP oraz oferuje webowy interfejs administracyjny. Dzięki temu ostatniemu możemy dodawać użytkowników do serwera FTP, a także przeglądać aktualne statystyki.

Home FTP Server nie obciąża procesora komputerowego i jest bardzo łatwy w obsłudze. Co istotne, wszystkie wymienione wyżej opcje są dostępne zupełnie za darmo – warto dodać, że niektóre z nich nie są obecne nawet w komercyjnych programach tego rodzaju.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!