Home Web Server 1.10.0.166

Strona główna Windows Serwery i narzędzia dla specjalistów IT Serwery WWW i FTP (dla specjalistów IT)
Pobierz ​program
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Home Web Server to niezwykle prosty w obsłudze serwer WWW, który umożliwia udostępnianie stron internetowych bezpośrednio z poziomu komputera. Narzędzie posiada nieskomplikowany i czytelny interfejs.

Za pomocą Home Web Server skonfigurujemy konta użytkowników (aktualnie zalogowani zostaną wyświetleni w odpowiedniej zakładce), a także będziemy mogli monitorować pobierane pliki oraz zapoznać się z wykazem przeprowadzonych operacji. Jeśli zajdzie taka konieczność, zablokujemy wybrany adres IP, by niepowołana osoba nie miała dostępu do naszej witryny sieciowej. Narzędzie obsługuje ponadto opcję przekierowania do serwera wewnętrznego, bezpieczne połączenia (HTTPS), rozszerzenia CGI i ISAPI (PHP) oraz pozwala na zmianę portów domyślnych i modyfikowanie tagów w kodzie HTML.

Home Web Server jest w pełni darmowym programem. Warto zaznaczyć, że posiada wiele przydatnych, wyżej wymienionych funkcji, które znajdują się w komercyjnych narzędziach tego typu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!