HomeBank 5.5.1

Strona główna Windows Dom Organizery finansowe
Pobierz​ program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Darmowe, szybkie i wieloplatformowe narzędzie stworzone z myślą o osobach chcących zarządzać swoimi finansami i budżetem domowym.

HomeBank pozwala tworzyć konta użytkowników, za pośrednictwem których nawet poszczególni członkowie rodziny mogą zarządzać swoimi rachunkami bankowymi, przychodami i rozchodami, a w razie potrzeby generować raporty z diagramami i wykresami, prezentującymi wydatki np. na opłaty, paliwo, edukację, zakupy itp. Program w przystępny sposób daje możliwość organizowania poszczególnych transakcji w kategorie i podkategorie, ustalania miesięcznych limitów wydatków, ich etykietowania, a także filtrowanie, które ułatwia pracę z programem kiedy na naszym koncie jest wiele różnych operacji.

HomeBank pozwala na import plików QIF, QFX, CSV oraz eksport do QIF. Wszelakie zgromadzone dane przechowywane są w postaci bazy danych (plik z rozszerzeniem.XHB).

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Bardzo dużo opcji, przejrzysty, wiele statystyk, nowoczesny wygląd, nieograniczona baza
Brak
ocena użytkownika
06.01.2020 19:20 • Recenzja do wersji 5.2.8

Bez wątpienia jest to w tej chwili najlepszy program do finansów osobistych. Ma bardzo rozbudowane statystyki, nieograniczone bazy danych i automatyzację transakcji. Świetny program jaki bije płatne odpowiedniki na głowę po testach.