r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Homestyler Interior Design 1.8.4.0.6

Strona główna Android Dom Projektowanie wnętrz i ogrodów

Homestyler Interior Design to aplikacja do projektowania wnętrz, pozwalająca tworzyć modele 3D pomieszczeń, także na podstawie zdjęć. Niedawno w aplikacji pojawiła się możliwość przygotowywania interaktywnych projektów 360°.

Program jest prosty i bardzo wygodny dzięki intuicyjnym gestom do układania elementów wyposażenia w przestrzeni. Homestyler pozwala zrobić zdjęcie przestrzeni, którą chcemy zaaranżować lub wykorzystać fotografię z pamięci urządzenia, a także skorzystać z „wzorów” domowych wnętrz, dostępnych w aplikacji. Na początek należy oznaczyć kąty między ścianami, można też ściany wirtualnie przemalować i zmienić wykładzinę.

Dla osób szukających inspiracji przewidziano sekcję 3D Design Stream. Zawiera ona przykłady aranżacji wnętrz różnego typu i w różnym stylu. Kompozycje można oceniać oraz komentować (opcja dla zalogowanych użytkowników), a także udostępniać. Za źródło pomysłów może posłużyć również dostępny w aplikacji ilustrowany magazyn, poświęcony tematyce urządzania wnętrz.

W aplikacji znajdziemy bogaty katalog różnego rodzaju mebli, akcesoriów i sprzętów domowych. Po wybraniu danego produktu, możemy umieścić go w pokoju i sprawdzić w widoku 3D, jak pasuje do otoczenia.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

She Wants Me Dead, Homestyler, Gaaiho PDF Reader i Gpredict – najciekawsze programy tygodnia

10
04.06.2016  •  Anna Rymsza

Zapraszam Was do zapoznania się z kilkoma ciekawymi nowościami z naszej bazy programów. Te 10 propozycji to tylko ułamek naszego dorobki w tym tygodniu. Wszystkie znajdziecie na stronie Nowe Programy. Apowersoft Photo Viewer Apowersoft Photo Viewer to bardzo szybka przeglądarka zdjęć, która będzie świetnie działać także na starszych komputerach. Wśród obsługiwanych plików graficznych znajdziemy najpopularniejsze formaty graficzne, a także PSD, CDR i RAW-y z aparatów Canona, Sony, Nikona, Olympusa, Matsushity i innych. Apowersoft Photo Viewer odczytuje też dokumenty PDF i zapisuje…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Bander zwierz   9 #1 06.06.2016 05:14

Conecting slowly... a filmy bez problemu. Wywalilem.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.