Homestyler Interior Design Homestyler Interior Design 4.0.0

Strona główna Android Dom Projektowanie wnętrz i ogrodów
Pobierz program
lub zeskanuj:

Homestyler Interior Design to aplikacja do projektowania wnętrz, pozwalająca tworzyć modele 3D pomieszczeń, także na podstawie zdjęć. Niedawno w aplikacji pojawiła się możliwość przygotowywania interaktywnych projektów 360°.

Program jest prosty i bardzo wygodny dzięki intuicyjnym gestom do układania elementów wyposażenia w przestrzeni. Homestyler pozwala zrobić zdjęcie przestrzeni, którą chcemy zaaranżować lub wykorzystać fotografię z pamięci urządzenia, a także skorzystać z „wzorów” domowych wnętrz, dostępnych w aplikacji. Na początek należy oznaczyć kąty między ścianami, można też ściany wirtualnie przemalować i zmienić wykładzinę.

Dla osób szukających inspiracji przewidziano sekcję 3D Design Stream. Zawiera ona przykłady aranżacji wnętrz różnego typu i w różnym stylu. Kompozycje można oceniać oraz komentować (opcja dla zalogowanych użytkowników), a także udostępniać. Za źródło pomysłów może posłużyć również dostępny w aplikacji ilustrowany magazyn, poświęcony tematyce urządzania wnętrz.

W aplikacji znajdziemy bogaty katalog różnego rodzaju mebli, akcesoriów i sprzętów domowych. Po wybraniu danego produktu, możemy umieścić go w pokoju i sprawdzić w widoku 3D, jak pasuje do otoczenia.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!