r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Homeworld HD zmienia się w Homeworld: Remastered Edition. Będzie wydanie kolekcjonerskie

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Po upadku THQ prawa do gier z serii Homeworld próbowali pozyskać jej miłośnicy, ale ostatecznie marka trafiła w ręce Gearbox Software, które obiecało graficznie usprawnić obie jej odsłony. Z biegiem czasu okazało się jednak, że Homeworld HD, jak jasno ochrzczono przywracane do życia starocie, będzie czymś więcej, niż tylko upiększeniem. Dlatego zdecydowano się na zmianę nazwy projektu na Homeworld: Remastered Edition. Uruchomiono przy okazji ankietę, co do zawartości wydania kolekcjonerskiego paczki.

Gearbox twierdzi, że nie tylko dostaniemy gry oczywiście ładniejsze (rozdzielczość nawet 4K, lepsze modele oraz tekstury i odtworzone filmy), lecz również usprawnione w zgodzie z uwagami fanów, a także w porozumieniu z twórcami obu tytułów. Tryby multiplayer z obu zostały połączona w jedno, ale gdyby komuś to nie pasowało, w zestawie otrzymuje klasyczne odsłony produkcji, przystosowane jedynie do współpracy z najnowszymi komputerami. Proponowane edycje kolekcjonerskie różnią się tylko wielkością modeli jednego ze statków, a co za tym idzie ceną, poza tym zaś paczka ma zawierać przynajmniej album z grafikami, breloczek czy naszywki. Wszystko nadal do ustalenia.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.