r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Homeworld: Shipbreakers nie będzie Free-2-Play, Homeworld HD częścią Digital Bonus Pack

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Firma Gearbox Software wzięła pod swoje skrzydła tworzoną z myślą o modelu Free-2-Play strategię Hardware: Shibreakers i włączyła ją w ramy nabytej niedawno przez siebie marki Homeworld. Zabezpieczenie projektu finansowo oraz pod względem wsparcia technicznego odbiło się niemniej na jego wolności. Ponieważ twórcy nie muszą teraz kombinować, dzieło pojawi się na rynku normalnie jako w pełni komercyjna gra.

Gearbox przypomina równocześnie, że już 14 września w Dallas odbędzie się kolejna edycja firmowej imprezy Community Day. Jeżeli ktoś nie może pojawić się na miejscu osobiście to zachęcany jest do wykupienia zestawu Digital Bonus Pack, za niecałe 20 dolarów umożliwiającego obejrzenie wydarzeń na żywo w HD na twitch.tv, dającego kody SHiFT na specjalne głowy i stroje do Borderlands 2, zaklepującego miejsce w testach beta tajemniczego tytułu oraz zapewniającego kopie Homeworld Classic i HD.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłeś(aś) naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.