Honeycam Honeycam 3.32

Strona główna Windows Multimedia Tworzenie i edycja animacji
​Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Honeycam to prosty w użyciu program pozwalający na rejestrację (nagrywanie) zawartości pulpitu, a następnie zapisanie zarejestrowanego materiału w formie animacji w formacie .GIF lub WebP/WebM. W ten sposób możemy nagrać chociażby krótką instrukcję albo przekonwertować na GIF-a śmieszny filmik nagrany komórką lub odnaleziony w sieci.

Program cechuje się spójnym i przyjaznym interfejsem użytkownika oraz prostotą obsługi. Główne okno aplikacji pozwala na uzyskanie dostępu do poszczególnych modułów programu: Record (nagrywanie), Edit (edycja zapisanych wcześniej plików) oraz Import (pozwala na zaimportowanie statycznych plików graficznych i stworzenie z nich animacji GIF). Samo okno nagrywania w prosty i widoczny sposób informuje o wielkości nagrywanego obszaru, szybko możemy także zmienić takie opcje jak włączenie lub wyłączenie opcji "zawsze na wierzchu", ustalić ilość klatek na sekundę podczas wyświetlania animacji oraz ręcznie zdefiniować wielkość okna.

Po nagraniu sekwencji, program automatycznie otwiera okno edycji, ukazujące główne informacje na temat nagrania i pozwalające na jego zapis jako GIF, WebP lub WebM - dodatkowo każdy z tych formatów można w pewnym zakresie dodatkowo zmodyfikować. Przydatny jest również wskaźnik jakości, który pozwala na zorientowanie się, ile stracimy na konwersji do innego formatu. W trybie edycji zaś możemy dodać do naszej animacji rozmaite dodatki, takie jak tekst, własne znaki wodne czy też użyć jednego z wbudowanych filtrów.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na nagrywanie maksymalnie 10 sekundowych sekwencji. Dodatkowo program umieszcza w animacji znak wodny producenta.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!