Honor View 20 przedpremierowo zaprezentowany na CES

Strona główna Aktualności
Honor View 20 przedpremierowo zaprezentowany na CES
Honor View 20 przedpremierowo zaprezentowany na CES

O autorze

Podczas targów CES 2019 marka HONOR zaprezentowała swój najnowszy flagowiec HONOR View20. Produkt ten oferuje znakomite rozwiązania takie jak np. tylny aparat 48 Mpix pracujący w trybach AI Ultra Clarity i 3D TOF, wyświetlacz All-View i niezwykle mocny procesor, który zadowoli nawet najbardziej wymagających użytkowników.

„Misją HONOR jest kreowanie inteligentnego świata kształtowanego z myślą o potrzebach młodych ludzi. Naszym celem jest nieustanny rozwój i zdobywanie nowych rynków, abyśmy mogli zaoferować naszym fanom na całym świecie niezrównane technologie i wyjątkowy styl” – powiedział George Zhao, prezes Honor.

HONOR View20 – niedościgniony flagowiec

HONOR View20 oferuje technologie i design z najwyższej półki. Ten przełomowy smartfon HONOR wyposażono w pierwszy na świecie tylny aparat o rozdzielczości 48 megapikseli wykorzystujący sztuczną inteligencję (AI), która pozwala na robienie oszałamiających zdjęć. Tryb AI Ultra Clarity umożliwia łączenie kilku fotografii o rozdzielczości 48 Mpix w jedno zdjęcie o wyjątkowej ostrości i szczegółowości w tej samej rozdzielczości. HONOR View20 posiada również zaawansowany technologicznie tylny aparat 3D rozpoznający obiekty w kadrze. Algorytmy AI i modelowanie 3D już dziś mają szereg praktycznych i ciekawych zastosowań, począwszy od wyszczuplania osób na zdjęciach i filmach, poprzez funkcję wykrywania ruchu w grach czy obliczanie kaloryczności spożywanych potraw.

Ekstremalna wydajność oparta na najnowszych technologiach

HONOR View20 jest pierwszym oferowanym poza Chinami modelem marki wyposażonym w zaawansowany 7- nanometrowy procesor Kirin 980 AI z dwoma układami NPU, energooszczędną technologię GPU Turbo 2.0 znacząco poprawiającą wydajność grafiki oraz baterię 4000 mAh z możliwością szybkiego ładowania SuperCharge. W porównaniu z modelami poprzedniej generacji procesor Kirin 980 oferuje wydajność większą o 75%. Wbudowano w niego układ graficzny Mali-G76 poprawiający wydajność całego układu o 46%. Przy znacznym podniesieniu wydajności HONOR View20, jego konstruktorom udało się także podnieść ogólną wydajność energetyczną urządzenia o 58 proc., dzięki czemu nowy model stanowi rewolucyjny postęp w zakresie komfortu użytkowania. Z powodu wysokiego zapotrzebowaniu na moc obliczeniową w HONOR View20, inżynierowie marki opracowali innowacyjną technologię chłodzenia procesora cieczą NINE Liquid Cooling Technology pozwalającą na wydajne odprowadzenie ciepła dla podniesienia wydajności smartfona.

Nowy, ultranowoczesny smartfon wyposażono w przedni aparat o rozdzielczości 25 megapikseli zintegrowany z pozbawionym wcięcia wyświetlaczem All-View zajmującym 91,8 proc. powierzchni przedniego panelu urządzenia. Takie rozwiązanie pozwala całemu światłu z zewnątrz dotrzeć do sensorów aparatu zamocowanego pod taflą szkła w odpowiednio zaprojektowanej obejmie umieszczonej w otworze o średnicy 4,5 mm. Aby chronić obiektyw przed światłem z wyświetlacza, w HONOR View20 zastosowano opatentowany materiał spajający ze sobą poszczególne elementy przedniego panelu, w efekcie czego posiadacze urządzenia mogą cieszyć się zdjęciami o jakości niespotykanej jak dotąd w smartfonach.

„Użytkownicy smartfonów z rodziny HONOR View otrzymują przełomowe technologie i wydajność na miarę flagowców. Z HONOR View20 przekraczamy kolejne ograniczenia urządzeń z górnej półki. Jesteśmy niezwykle dumni z View20 stanowiącego piękne połączenie innowacyjności, wydajności i dostępnych funkcji. Nasz nowy smartfon odważnie podkreśla reputację, jaką cieszy się marka HONOR i nasze zaangażowanie w oferowanie produktów wyróżniających się eleganckim designem” – stwierdził George Zhao.

Nowa generacja projektowania i estetyki

HONOR View20 jest pierwszym smartfonem, w którym zastosowano zaawansowaną technologię nanolitografii pozwalającą uzyskać niewidoczną gołym okiem nanoteksturę obudowy. Czwarta generacja nanopowłok nakładanych w warunkach próżniowych i proces uzyskiwania efektu zorzy polarnej z dynamicznym gradientowym przechodzeniem skrzących się żywych barw sprawiają, że niepowtarzalne smartfony HONOR wyłamują się z tradycyjnych ram projektowania smartfonów.

© dobreprogramy
s