Honorowy Dawca Energii Fortum Honorowy Dawca Energii Fortum 1.8.0

Strona główna Android Zdrowie i aktywność Inne programy sportowe i medyczne
Pobierz program
lub zeskanuj:

Honorowy Dawca Energii Fortum to program od firmy ciepłowniczej Fortum. Korzystając z niego, można zmienić aktywność fizyczną na energię (Wh) i rywalizować z innymi użytkownikami zarówno indywidualnie, jak też pracować na wynik jednego z pięciu miast Polski. Energia zgromadzona przez użytkowników aplikacji zostanie przeliczona na darowizny, które Fortum przekaże na cele charytatywne.

Do korzystania z programu niezbędne jest konto, które założymy za pomocą adresu e-mail lub konta na Facebooku. Aby przetworzyć aktywność fizyczną na energię, wystarczy włączyć program w trakcie biegania, jazdy na rowerze lub nordic walking. Każdy zaliczony kilometr zostanie przetworzony na Wh, a dla zachowania dokładności danych aplikacja musi korzystać z danych GPS w smartfonie. Historię naszych treningów oraz ranking (z widocznym wypracowanym przez nas wynikiem) znajdziemy w menu bocznym wysuwanym z lewej strony ekranu. Program można też zintegrować z aplikacjami fitnessowymi: Endomondo i Strava.

W akcji firmy Fortum bierze udział pięć miast w Polsce: Bytom, Częstochowa, Płock, Wrocław i Zabrze. Wyniki osiągane przez użytkowników aplikacji zaliczane są do wyniku rezultatu danego miasta. Im będą lepsze, tym większa będzie darowizna od Fortum przyznana na cele charytatywne w każdym z miast, które zaangażowano w projekt. Spis wyników można na bieżąco monitorować, filtrując je zarówno dla poszczególnego miasta, jak też wg danej aktywności sportowej. Można również sprawdzić, kto w danym mieście ujętym w projekcie jest liderem w klasyfikacji generowania energii.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!