r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Honorowy Dawca Energii Fortum 1.0.11

Strona główna Android Zdrowie i aktywność Inne programy sportowe i medyczne

Honorowy Dawca Energii Fortum to program od firmy ciepłowniczej Fortum. Korzystając z niego, można zmienić aktywność fizyczną na energię (Wh) i rywalizować z innymi użytkownikami zarówno indywidualnie, jak też pracować na wynik jednego z pięciu miast Polski. Energia zgromadzona przez użytkowników aplikacji zostanie przeliczona na darowizny, które Fortum przekaże na cele charytatywne.

Do korzystania z programu niezbędne jest konto, które założymy za pomocą adresu e-mail lub konta na Facebooku. Aby przetworzyć aktywność fizyczną na energię, wystarczy włączyć program w trakcie biegania, jazdy na rowerze lub nordic walking. Każdy zaliczony kilometr zostanie przetworzony na Wh, a dla zachowania dokładności danych aplikacja musi korzystać z danych GPS w smartfonie. Historię naszych treningów oraz ranking (z widocznym wypracowanym przez nas wynikiem) znajdziemy w menu bocznym wysuwanym z lewej strony ekranu. Program można też zintegrować z aplikacjami fitnessowymi: Endomondo i Strava.

W akcji firmy Fortum bierze udział pięć miast w Polsce: Bytom, Częstochowa, Płock, Wrocław i Zabrze. Wyniki osiągane przez użytkowników aplikacji zaliczane są do wyniku rezultatu danego miasta. Im będą lepsze, tym większa będzie darowizna od Fortum przyznana na cele charytatywne w każdym z miast, które zaangażowano w projekt. Spis wyników można na bieżąco monitorować, filtrując je zarówno dla poszczególnego miasta, jak też wg danej aktywności sportowej. Można również sprawdzić, kto w danym mieście ujętym w projekcie jest liderem w klasyfikacji generowania energii.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Midrey, GIF Hunter, GetYourGuide, Missiles! i Smashy City – najciekawsze programy tygodnia

17
16.04.2016  •  Anna Rymsza

Jak co sobotę, zapraszam Was do sprawdzenia najciekawszych programów, które znalazły się w naszej bazie w minionym tygodniu. Midrey YouTube Downloader Midrey YouTube Downloader to bardzo wygodny program do pobierania i konwertowania filmów. Zazwyczaj te zadania wymagają dwóch osobnych programów programów, dlatego warto rzucić okiem na program firmy Midrey, który ma wszystko w jednym. Midrey YouTube Downloader może służyć do ściągania muzyki i filmów z serwisu YouTube, Vimeo i kilkuset innych. Wystarczy podać mu odnośnik, wybrać format, rozmiar i miejsce, gdzie film zostanie zapisany.…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.