Honorowy Dawca Energii Fortum Honorowy Dawca Energii Fortum

Strona główna Windows Phone Akcesoria
Pobierz program
lub zeskanuj:

Honorowy Dawca Energii Fortum to aplikacja, dzięki której bieganie, jazdę na rowerze lub nordic walking można zmienić na watogodziny (Wh) i popracować na wynik jednego z kilku miast Polski: Bytomia, Częstochowy, Płocka, Wrocławia i Zabrza. Im lepszy rezultat, tym większą darowiznę na cele charytatywne przekaże danemu miastu firma ciepłownicza Fortum.

Program działa w prosty sposób. Po założeniu konta lub zarejestrowaniu się kontem na Facebooku, otrzymamy narzędzie do monitorowania treningów: biegania, jazdy na rowerze oraz nordic walking. Pokonane przez nas kilometry będą przeliczane na watogodziny (Wh). Osiągane przez nas wyniki będą liczone zarówno w klasyfikacji indywidualnej, jak też w ogólnym wyniku miasta, które przypisaliśmy do swojego profilu.

W aplikacji możemy szybko sprawdzić klasyfikację generalną oraz wyniki zawodników, z możliwością podzielenia rezultatów na ogólne lub według danej aktywności sportowej. Program jest prosty w obsłudze, działa płynnie, a stylistyką jest dopasowany do estetyki mobilnego Windowsa.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!