Honorowy Dawca Energii Fortum

Strona główna Windows Phone Akcesoria
Pobierz program
lub zeskanuj:

Honorowy Dawca Energii Fortum to aplikacja, dzięki której bieganie, jazdę na rowerze lub nordic walking można zmienić na watogodziny (Wh) i popracować na wynik jednego z kilku miast Polski: Bytomia, Częstochowy, Płocka, Wrocławia i Zabrza. Im lepszy rezultat, tym większą darowiznę na cele charytatywne przekaże danemu miastu firma ciepłownicza Fortum.

Program działa w prosty sposób. Po założeniu konta lub zarejestrowaniu się kontem na Facebooku, otrzymamy narzędzie do monitorowania treningów: biegania, jazdy na rowerze oraz nordic walking. Pokonane przez nas kilometry będą przeliczane na watogodziny (Wh). Osiągane przez nas wyniki będą liczone zarówno w klasyfikacji indywidualnej, jak też w ogólnym wyniku miasta, które przypisaliśmy do swojego profilu.

W aplikacji możemy szybko sprawdzić klasyfikację generalną oraz wyniki zawodników, z możliwością podzielenia rezultatów na ogólne lub według danej aktywności sportowej. Program jest prosty w obsłudze, działa płynnie, a stylistyką jest dopasowany do estetyki mobilnego Windowsa.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Midrey, GIF Hunter, GetYourGuide, Missiles! i Smashy City – najciekawsze programy tygodnia

17
16.04.2016  •  Anna Rymsza

Jak co sobotę, zapraszam Was do sprawdzenia najciekawszych programów, które znalazły się w naszej bazie w minionym tygodniu. Midrey YouTube Downloader Midrey YouTube Downloader to bardzo wygodny program do pobierania i konwertowania filmów. Zazwyczaj te zadania wymagają dwóch osobnych programów programów, dlatego warto rzucić okiem na program firmy Midrey, który ma wszystko w jednym. Midrey YouTube Downloader może służyć do ściągania muzyki i filmów z serwisu YouTube, Vimeo i kilkuset innych. Wystarczy podać mu odnośnik, wybrać format, rozmiar i miejsce, gdzie film zostanie zapisany.…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieDetroit: Become Human będzie najważniejszą premierą maja. Już graliśmy