r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Honorowy Dawca Energii Fortum 2016 1.1

Strona główna iOS Zdrowie i aktywność Inne programy sportowe i medyczne

Honorowy Dawca Energii Fortum 2016 to aplikacja, która jest częścią obowiązującego w Bytomiu, Częstochowie, Płocku, Wrocławiu i Zabrzu projektu firmy ciepłowniczej Fortum. Pozwala zapisywać aktywność fizyczną i przekuwać kilometry na watogodziny (Wh). Te zaś na koniec akcji zostaną przeliczone na pieniężne darowizny, które zostaną przeznaczone na cele charytatywne w miastach objętych projektem.

Do korzystania z programu potrzebne jest konto, które założymy za pomocą adresu e-mail. Z aplikacją możemy też zintegrować popularne programy sportowe: Strava oraz Endomondo. Program pozwala mierzyć trzy rodzaje aktywności sportowej: bieganie, nordic walking oraz jazdę na rowerze. Do poprawnego pomiaru danych potrzebuje danych z czujnika GPS w smartfonie. Kilometry są przeliczane na watogodziny (Wh) i są liczone w kategorii indywidualnej, jak też wliczane do łącznego wyniku wszystkich miast zaangażowanych w projekt. Im lepszy rezultat danego miasta, tym większą kwotę Fortum przeznaczy w nim na cele charytatywne.

W menu aplikacji widocznym w dolnej części ekranu znajdziemy skrót do naszego profilu i przycisk do zapisywania treningu, historię naszej aktywności, a także ranking wyników użytkowników oraz miast. Rezultaty możemy filtrować pod kątem rodzaju aktywności oraz konkretnego miasta.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Midrey, GIF Hunter, GetYourGuide, Missiles! i Smashy City – najciekawsze programy tygodnia

17
16.04.2016  •  Anna Rymsza

Jak co sobotę, zapraszam Was do sprawdzenia najciekawszych programów, które znalazły się w naszej bazie w minionym tygodniu. Midrey YouTube Downloader Midrey YouTube Downloader to bardzo wygodny program do pobierania i konwertowania filmów. Zazwyczaj te zadania wymagają dwóch osobnych programów programów, dlatego warto rzucić okiem na program firmy Midrey, który ma wszystko w jednym. Midrey YouTube Downloader może służyć do ściągania muzyki i filmów z serwisu YouTube, Vimeo i kilkuset innych. Wystarczy podać mu odnośnik, wybrać format, rozmiar i miejsce, gdzie film zostanie zapisany.…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.