Honorowy Dawca Energii Fortum 2016 Honorowy Dawca Energii Fortum 2016 1.1

Strona główna iOS Zdrowie i aktywność Inne programy sportowe i medyczne
Pobierz program
lub zeskanuj:

Honorowy Dawca Energii Fortum 2016 to aplikacja, która jest częścią obowiązującego w Bytomiu, Częstochowie, Płocku, Wrocławiu i Zabrzu projektu firmy ciepłowniczej Fortum. Pozwala zapisywać aktywność fizyczną i przekuwać kilometry na watogodziny (Wh). Te zaś na koniec akcji zostaną przeliczone na pieniężne darowizny, które zostaną przeznaczone na cele charytatywne w miastach objętych projektem.

Do korzystania z programu potrzebne jest konto, które założymy za pomocą adresu e-mail. Z aplikacją możemy też zintegrować popularne programy sportowe: Strava oraz Endomondo. Program pozwala mierzyć trzy rodzaje aktywności sportowej: bieganie, nordic walking oraz jazdę na rowerze. Do poprawnego pomiaru danych potrzebuje danych z czujnika GPS w smartfonie. Kilometry są przeliczane na watogodziny (Wh) i są liczone w kategorii indywidualnej, jak też wliczane do łącznego wyniku wszystkich miast zaangażowanych w projekt. Im lepszy rezultat danego miasta, tym większą kwotę Fortum przeznaczy w nim na cele charytatywne.

W menu aplikacji widocznym w dolnej części ekranu znajdziemy skrót do naszego profilu i przycisk do zapisywania treningu, historię naszej aktywności, a także ranking wyników użytkowników oraz miast. Rezultaty możemy filtrować pod kątem rodzaju aktywności oraz konkretnego miasta.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!