Hools: Footbal Club Territory Hools: Footbal Club Territory 1.25

Strona główna Android Gry RPG i MMO
Pobierz program
lub zeskanuj:

Hools: Footbal Club Territory to gra MMO, która przenosi nas w świat wojen "kibiców" klubów piłkarskich. Naszym zadaniem jest dominacja nad innymi i opanowanie wszystkich dzielnic w mieście.

Grę rozpoczynamy od wyboru barw klubowych w ramach, których chcemy walczyć. Możemy także założyć konto, dzięki któremu zyskamy dodatkowe opcje oraz możliwość synchronizacji stanów gry z chmurą. Przez pierwsze kilka zadań przeprowadza nas samouczek. Pokazuje jak walczyć, rozwijać postać, a także powiększać przewagę w mieście. Są to prawdziwe ulice i dzielnice. Gra korzysta z map Google na które nakłada swój interfejs

Aby rozwijać postać musimy korzystać z treningów oraz wyzywać innych graczy do walki. Hools: Footbal Club Territory oferuje dwa modele sterowania podczas pojedynków: dynamiczne oraz statyczne. To pierwsze wymaga dużej wprawy. Podczas testów działało bardzo topornie z telefonem Sony Z2. W zależności od tego jak walczymy i czy pomagamy sobie sprzętem uzyskujemy punkty respektu. Nie zabrakło elementów społecznościowych.

Zawodzi wykonanie tytułu. Oprawa w wielu miejscach jest uboga, a poszczególne elementy interfejsu wyglądają słabo przy wyższych rozdzielczościach. Dodatkowo w kilku miejscach gry znajdziemy komunikaty po angielsku (pomimo wyboru polskiej wersji). Przed pobraniem Hools: Footbal Club Territory należy pamiętać, iż gra jest przeznaczona dla pełnoletnich odbiorców oraz że to wciąż beta.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!