r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Hools: Footbal Club Territory 1.25

Strona główna Android Gry RPG i MMO

Hools: Footbal Club Territory to gra MMO, która przenosi nas w świat wojen "kibiców" klubów piłkarskich. Naszym zadaniem jest dominacja nad innymi i opanowanie wszystkich dzielnic w mieście.

Grę rozpoczynamy od wyboru barw klubowych w ramach, których chcemy walczyć. Możemy także założyć konto, dzięki któremu zyskamy dodatkowe opcje oraz możliwość synchronizacji stanów gry z chmurą. Przez pierwsze kilka zadań przeprowadza nas samouczek. Pokazuje jak walczyć, rozwijać postać, a także powiększać przewagę w mieście. Są to prawdziwe ulice i dzielnice. Gra korzysta z map Google na które nakłada swój interfejs

r   e   k   l   a   m   a

Aby rozwijać postać musimy korzystać z treningów oraz wyzywać innych graczy do walki. Hools: Footbal Club Territory oferuje dwa modele sterowania podczas pojedynków: dynamiczne oraz statyczne. To pierwsze wymaga dużej wprawy. Podczas testów działało bardzo topornie z telefonem Sony Z2. W zależności od tego jak walczymy i czy pomagamy sobie sprzętem uzyskujemy punkty respektu. Nie zabrakło elementów społecznościowych.

Zawodzi wykonanie tytułu. Oprawa w wielu miejscach jest uboga, a poszczególne elementy interfejsu wyglądają słabo przy wyższych rozdzielczościach. Dodatkowo w kilku miejscach gry znajdziemy komunikaty po angielsku (pomimo wyboru polskiej wersji). Przed pobraniem Hools: Footbal Club Territory należy pamiętać, iż gra jest przeznaczona dla pełnoletnich odbiorców oraz że to wciąż beta.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Ustawki na telefon: wierni szalikowcy mają swoją grę

12
ROZRYWKA 12.11.2014 | Tomasz Wrzesień

Mecze piłkarskie to nie tylko potężny zastrzyk emocji w trakcie spotkania dwóch klubów, zwłaszcza jeżeli te rywalizują ze sobą od lat, ale też jak wiadomo zakulisowe potyczki fanów. Wyładowują oni agresję na wrogach w podstawowy, bezpośredni oraz brutalny sposób, umawiając się na bójki. Chociaż o grach mówi się wiele złego, lepiej byłoby w tym przypadku wyżywać się w wirtualny sposób, niż naprawdę. Z takiego założenia wyszli też twórcy aplikacji Hools: Football Club Territory na urządzenia z Androidem. Dostępna w kilku językach darmowa gra pozwala dołączyć do grona fanatyków znanych…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.