Hop Shot 1.1

Strona główna iOS Gry Zręcznościowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Hop Shot to gra zręcznościowa na iPady oraz iPhone'y: prosta, sympatyczna pod względem graficznym i trudniejsza niż może się wydawać na pierwszy rzut oka.

W grze sterujemy zwierzakami, np. kurczakiem lub psem, które na ekranie przedstawiono w formie kulek. I musimy skakać z platformy na platformę, unikając jednocześnie wpadnięcia do wody. Skoki wcale nie są łatwe, bo trzeba idealnie przymierzyć celownikiem w miejsce, które chcemy dosięgnąć, a gdy dokonamy wyboru, nie możemy go już cofnąć. Na dodatek niektóre platformy przed nami przemieszczają się od lewej do prawej, co podnosi poprzeczkę, jeśli chodzi o trudność w grze. Im lepiej sobie radzimy, tym więcej punktów zbieramy. Można kupić za nie ikony kolejnych bajkowych postaci, którymi będziemy sterować.

Warto zastrzec, że gra wyświetla reklamy, co w niektórych momentach potrafi być irytujące. Dlatego instalując Hop Shot warto mieć świadomość, że trzeba się liczyć z niechcianymi przerywnikami zabawy.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieDetroit: Become Human będzie najważniejszą premierą maja. Już graliśmy