Horizon TV Polska Horizon TV Polska

Strona główna Android Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program
lub zeskanuj:

Aplikacja Horizon TV Polska pozwala na uzyskanie dostępu do usługi telewizyjnej online oferowanej przez firmę UPC. Dzięki niej użytkownik może za pomocą smartfonu lub tabletu z systemem Android oglądać materiały dostępne w ramach telewizji tego operatora. Co więcej, dzięki Horizon możliwe jest również korzystanie z pozycji na żądanie, niezależnie od tego czy przebywa się w domu, czy poza nim.

Dostęp do aplikacji jest możliwy jedynie dla abonentów UPC, którzy posiadają pakiet telewizyjny (usługę Telewizji Cyfrowej) w wersji przynajmniej Select lub Max, lub mają wykupioną usługę dostępu do Internetu od UPC. Podstawowa funkcja aplikacji to „Oglądaj TV”, w którym daje ona dostęp do łącznie prawie 100 kanałów możliwych do oglądania na telefonie lub smartfonie. Abonent może także korzystać z materiałów dostępnych w sieci na żądanie. Dzięki aplikacji mobilnej możliwe jest również zdalne nagrywanie ulubionych programów i seriali poprzez zaprogramowanie dekodera Mediabox za pomocą urządzenia mobilnego. W takim wypadku konieczne jest zalogowanie się do niej używając nazwy użytkownika i hasła z serwisu Moje UPC.

Sama aplikacja może również służyć za pilot do dekodera, użytkownik może za jej pomocą zmieniać wybrany w nim kanał. Horizon TV Polska oferuje również opcję przewodnika po programie telewizyjnym z informacjami na maksymalnie 7 dni w przód. Na jednym z ekranów udostępniana jest również lista materiałów polecanych. Aplikacja jest dostępna w języku polskim, producent udostępnia ją zupełnie za darmo.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!