r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Horizon TV Polska 2.1.2

Strona główna Android Multimedia Streaming wideo oraz VOD

Aplikacja Horizon TV Polska pozwala na uzyskanie dostępu do usługi telewizyjnej online oferowanej przez firmę UPC. Dzięki niej użytkownik może za pomocą smartfonu lub tabletu z systemem Android oglądać materiały dostępne w ramach telewizji tego operatora. Co więcej, dzięki Horizon możliwe jest również korzystanie z pozycji na żądanie, niezależnie od tego czy przebywa się w domu, czy poza nim.

Galeria programu

Dostęp do aplikacji jest możliwy jedynie dla abonentów UPC, którzy posiadają pakiet telewizyjny (usługę Telewizji Cyfrowej) w wersji przynajmniej Select lub Max, lub mają wykupioną usługę dostępu do Internetu od UPC. Podstawowa funkcja aplikacji to „Oglądaj TV”, w którym daje ona dostęp do łącznie prawie 100 kanałów możliwych do oglądania na telefonie lub smartfonie. Abonent może także korzystać z materiałów dostępnych w sieci na żądanie. Dzięki aplikacji mobilnej możliwe jest również zdalne nagrywanie ulubionych programów i seriali poprzez zaprogramowanie dekodera Mediabox za pomocą urządzenia mobilnego. W takim wypadku konieczne jest zalogowanie się do niej używając nazwy użytkownika i hasła z serwisu Moje UPC.

Sama aplikacja może również służyć za pilot do dekodera, użytkownik może za jej pomocą zmieniać wybrany w nim kanał. Horizon TV Polska oferuje również opcję przewodnika po programie telewizyjnym z informacjami na maksymalnie 7 dni w przód. Na jednym z ekranów udostępniana jest również lista materiałów polecanych. Aplikacja jest dostępna w języku polskim, producent udostępnia ją zupełnie za darmo.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #1 02.05.2015 13:17

Po aktualizacji tnie się albo w ogóle wywala. Kolejne "dzieło" programistów współpracujących z UPC.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.