r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Horizon TV Polska 2.1.2

Strona główna Android Multimedia Streaming wideo oraz VOD
Pobierz program w oficjalnym sklepie Google Play
lub zeskanuj:

Aplikacja Horizon TV Polska pozwala na uzyskanie dostępu do usługi telewizyjnej online oferowanej przez firmę UPC. Dzięki niej użytkownik może za pomocą smartfonu lub tabletu z systemem Android oglądać materiały dostępne w ramach telewizji tego operatora. Co więcej, dzięki Horizon możliwe jest również korzystanie z pozycji na żądanie, niezależnie od tego czy przebywa się w domu, czy poza nim.

Galeria programu

Dostęp do aplikacji jest możliwy jedynie dla abonentów UPC, którzy posiadają pakiet telewizyjny (usługę Telewizji Cyfrowej) w wersji przynajmniej Select lub Max, lub mają wykupioną usługę dostępu do Internetu od UPC. Podstawowa funkcja aplikacji to „Oglądaj TV”, w którym daje ona dostęp do łącznie prawie 100 kanałów możliwych do oglądania na telefonie lub smartfonie. Abonent może także korzystać z materiałów dostępnych w sieci na żądanie. Dzięki aplikacji mobilnej możliwe jest również zdalne nagrywanie ulubionych programów i seriali poprzez zaprogramowanie dekodera Mediabox za pomocą urządzenia mobilnego. W takim wypadku konieczne jest zalogowanie się do niej używając nazwy użytkownika i hasła z serwisu Moje UPC.

Sama aplikacja może również służyć za pilot do dekodera, użytkownik może za jej pomocą zmieniać wybrany w nim kanał. Horizon TV Polska oferuje również opcję przewodnika po programie telewizyjnym z informacjami na maksymalnie 7 dni w przód. Na jednym z ekranów udostępniana jest również lista materiałów polecanych. Aplikacja jest dostępna w języku polskim, producent udostępnia ją zupełnie za darmo.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #1 02.05.2015 13:17

Po aktualizacji tnie się albo w ogóle wywala. Kolejne "dzieło" programistów współpracujących z UPC.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.