r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Hostessy na dobranoc #IEM2016

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Wszelkie wydarzenia masowe dla graczy to nie tylko morze zwiedzających, ciekawe stoiska z produktami oraz szereg atrakcji towarzyszących, lecz również oczywiście sympatyczne hostessy. Te z Intel Extreme Masters 2016 reklamowały tradycyjnie głównie produkty związane z graniem oraz ogólnie pojmowanym sprzętem dla fanów świata elektronicznej rozrywki. W tym roku wiele odmawiało już przyjezdnym zdjęć.

Dziwna postawa i szybko stał się widoczny jeden schemat. Te najbardziej umalowane modelki tak naprawdę nawet nie integrowały się z gawiedzią, z dumą na swych szpilkach przemierzając powoli powierzchnię wystawową i plotkując z koleżanką. Na szczęście mieliśmy okazję poznać też dużo sympatyczniejsze dziewczyny, które gorąco pozdrawiają naszych czytelników. Miłych snów. Relację z IEM 2016 kontynuujemy jutro.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.