reklama

Hostessy na dobranoc #IEM2016

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Wszelkie wydarzenia masowe dla graczy to nie tylko morze zwiedzających, ciekawe stoiska z produktami oraz szereg atrakcji towarzyszących, lecz również oczywiście sympatyczne hostessy. Te z Intel Extreme Masters 2016 reklamowały tradycyjnie głównie produkty związane z graniem oraz ogólnie pojmowanym sprzętem dla fanów świata elektronicznej rozrywki. W tym roku wiele odmawiało już przyjezdnym zdjęć.

Dziwna postawa i szybko stał się widoczny jeden schemat. Te najbardziej umalowane modelki tak naprawdę nawet nie integrowały się z gawiedzią, z dumą na swych szpilkach przemierzając powoli powierzchnię wystawową i plotkując z koleżanką. Na szczęście mieliśmy okazję poznać też dużo sympatyczniejsze dziewczyny, które gorąco pozdrawiają naszych czytelników. Miłych snów. Relację z IEM 2016 kontynuujemy jutro.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama