r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Hosting zamiast kompaktu

Strona główna Aktualności

Blisko 10 lat temu Bill Gates wygłosił tezę, że tradycyjny "pudełkowy" sposób rozprowadzania aplikacji ma się ku końcowi i zostanie całkowicie zastąpiony przez dystrybucję internetową. Stwierdzenie to okazało się może przedwczesne, ale z pewnością, jak w ubiegłym tygodniu w wywiadzie dla CNET zapewnił Bill Gates - prawdziwe. Okazuje się bowiem, że Microsoft od pewnego czasu rozwija technologię, która pozwoli zaoferować klientom oprogramowanie pod postacią usług tak jak od wielu lat czynią niektórzy konkurenci na rynku biznesowym. Aplikacje które zamiast instalowane lokalnie będą przechowywane na zdalnym komputerze lub wręcz hostowane będą z pewnością wymagały zmian systemu cen oraz licencjonowania. Pomimo, że Microsoft nie zdradza jeszcze żadnych konkretnych informacji wydaje się oczywiste, że w pierwszej kolejności nowe podejście do dystrybucji oprogramowania będą mieli okazję wypróbować klienci biznesowi. Przystosowanie typowych aplikacji użytkowych do takiego działania z pewnością bardzo ułatwiłoby korporacji walkę z piractwem oraz dodatkowo uwolniło od ponoszenia kosztów fizycznej dystrybucji.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.