r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Hot Chick

Strona główna Windows Gry Zręcznościowe
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Hot Chick to sympatyczna i prosta w zasadach platformowa zręcznościówka, w której wcielamy się w postać zabawnego… kurczaka ;-).

Naszym podstawowym zadaniem jest bezpieczne doprowadzenie porywczego kogutka do końca każdej z plansz. Droga jaką przyjdzie nam przebyć pełna jest niebezpiecznych przeszkód i pułapek, którym kurak musi dzielnie stawić czoła. Buldożery, wyrzutnie, zapadnie, mechaniczni wojacy czy wystające zewsząd kolce to tylko mała część z całego zestawu zasadzek z jakimi spotkamy się w trakcie rozgrywki.

r   e   k   l   a   m   a

Ze względu na ich mnogość i różnorodność, szybkość dotarcia do końca planszy będzie w głównej mierze uwarunkowana umiejętną oceną mechaniki oraz fizyki wyrzucanych bomb - jedynej broni, w którą został wyposażony tytułowy bohater. Mimo iż gra nie jest na czas, a liczba prób przejścia każdego z układów jest nieograniczona, to emocji z prowadzonej rozgrywki na pewno nie zabraknie.

Pozycja obfituje w dużą ilość zabawnych sytuacji i oferuje sporą dawkę dobrego humoru, którego w okresie przedświątecznym jak i świątecznym nie powinno nikomu z nas zabraknąć ;-).

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

poziom trudności i możliwość bohatera
zbliżenia kamerą
ocena użytkownika

Fajnie i dobrze zrobiona platformowa zręcznościówka. Grafika i dźwięk okej. Plus za poziom trudności i możliwość bohatera. Gra wcale nie taka prosta na jaką wygląda, do opanowania jest sterowanie klawiaturą oraz myszką. Denerwują trochę zbliżenia kamerą ale poza tym wszystko jest dobrze zrobione.

22.04.2016 18:54 | Recenzja do wersji

Komentarze

0 nowych
darek719   41 #4 18.04.2016 18:24

Mega gra platformowa. Gram w takie na poprawę humoru :)

Shaki81 MODERATOR BLOGA  39 #3 28.12.2014 21:54

He he, a symulator kozy to miała być taka nowość, a tu mamy symulator kurczaka:)

  #2 01.04.2013 13:42

To jakaś kpina. Procesor AMD Athlon 2 GHz, 1,5 GB RAM, grafika 128 MB i gra ledwo się uruchamia. Na Pentium I 200 MHz, 64 MB RAM i grafice 2 MB, bardziej zaawansowane graficznie gry działały płynnie!

dadag90   4 #1 29.03.2013 20:42

bardzo dziwne sterowanie

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.