reklama

Hot Chick na świąteczny weekend ;-)

Strona główna Aktualności

O autorze

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy Hot Chick - sympatyczną i prostą w zasadach platformową zręcznościówkę, w której wcielamy się w postać zabawnego… kurczaka ;-).

Naszym podstawowym zadaniem jest bezpieczne doprowadzenie porywczego kogutka do końca każdej z plansz. Droga jaką przyjdzie nam przebyć pełna jest niebezpiecznych przeszkód i pułapek, którym kurak musi dzielnie stawić czoła. Buldożery, wyrzutnie, zapadnie, mechaniczni wojacy czy wystające zewsząd kolce to tylko mała część z całego zestawu zasadzek z jakimi spotkamy się w trakcie rozgrywki.

Ze względu na ich mnogość i różnorodność, szybkość dotarcia do końca planszy będzie w głównej mierze uwarunkowana umiejętną oceną mechaniki oraz fizyki wyrzucanych bomb - jedynej broni, w którą został wyposażony tytułowy bohater. Mimo iż gra nie jest na czas, a liczba prób przejścia każdego z układów jest nieograniczona, to emocji z prowadzonej rozgrywki na pewno nie zabraknie.

Pozycja obfituje w dużą ilość zabawnych sytuacji i oferuje sporą dawkę dobrego humoru, którego w okresie przedświątecznym jak i świątecznym nie powinno nikomu z nas zabraknąć ;-).

Grę Hot Chick można pobrać w dziale: Po godzinach -> Gry -> Zręcznościowe.

Zapraszamy do zabawy!

© dobreprogramy

Komentarze

reklama