r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Hot Copy Paste 7.5

Strona główna Windows Akcesoria Inne akcesoria
Pobierz program Asystent pobierania włączony zabezpiecz pobieranie

Hot Copy Paste to program rozszerzający możliwości systemowego schowka. Aplikacja zapamiętuje wszystkie elementy, które kopiujemy, a następnie pozwala wygodnie wklejać, również z wykorzystaniem skrótów klawiaturowych przypisywanych do konkretnych, zapamiętanych elementów.

Galeria programu

W praktyce pozwala to bardzo wygodnie zarządzać zapamiętanymi tekstami lub grafikami oraz znacznie skracać czas na przykład wypełniania formularzy, o ile część ich pól jest powtarzalna. W aplikacji możemy bowiem na przykład zapamiętać cały adres oraz inne dane, a każdemu z tym elementów przypisać odrębny skrót. Później wystarczy posługiwać się już tylko nimi, aby wklejać elementy zapisane wcześniej w schowku.

Co ważne, zawartość pamięci aplikacji pozostaje niezmienna, nawet jeśli przez przypadek ją wyłączymy i uruchomimy ponownie. Dodatkowym atutem jest możliwość tworzenia własnych list ulubionych, co pozwoli przeładować zawartość schowka pod postacią skrótów, w zależności od sytuacji, w której się znajdziemy.

Uwaga!

Edycja trail ogranicza program do 30 dni działania. By korzystać z niego dalej, konieczne jest wykupienie pełnej licencji.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.