Hot Copy Paste Hot Copy Paste 7.5

Strona główna Windows Akcesoria Inne akcesoria
Pob​ierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Hot Copy Paste to program rozszerzający możliwości systemowego schowka. Aplikacja zapamiętuje wszystkie elementy, które kopiujemy, a następnie pozwala wygodnie wklejać, również z wykorzystaniem skrótów klawiaturowych przypisywanych do konkretnych, zapamiętanych elementów.

W praktyce pozwala to bardzo wygodnie zarządzać zapamiętanymi tekstami lub grafikami oraz znacznie skracać czas na przykład wypełniania formularzy, o ile część ich pól jest powtarzalna. W aplikacji możemy bowiem na przykład zapamiętać cały adres oraz inne dane, a każdemu z tym elementów przypisać odrębny skrót. Później wystarczy posługiwać się już tylko nimi, aby wklejać elementy zapisane wcześniej w schowku.

Co ważne, zawartość pamięci aplikacji pozostaje niezmienna, nawet jeśli przez przypadek ją wyłączymy i uruchomimy ponownie. Dodatkowym atutem jest możliwość tworzenia własnych list ulubionych, co pozwoli przeładować zawartość schowka pod postacią skrótów, w zależności od sytuacji, w której się znajdziemy.

Uwaga!

Edycja trail ogranicza program do 30 dni działania. By korzystać z niego dalej, konieczne jest wykupienie pełnej licencji.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!