Hot Wheels Infinite Loop Hot Wheels Infinite Loop 1.14.0

Strona główna Android Gry Wyścigi
Pobierz program
lub zeskanuj:

Hot Wheels Infinite Loop to zręcznościowa gra wyścigowa na licencji Hot Wheels, czyli marki obejmującej głównie zabawki dla chłopców (przede wszystkim samochody i tory), ale także gadżety (m.in. koszulki i plecaki).

Dla graczy w każdym wieku

Sterowanie w Hot Wheels Infinite Loop jest bardzo proste i opiera się na wciskaniu przycisków dostępnych na ekranie dotykowym smartfona lub tabletu. W ten sposób skręcamy w prawo lub w lewo (samochód jedzie automatycznie), a także korzystamy z licznych power-upów, które pozwalają nam chociażby na użycie nitro.

Rywalizacja PvP

Hot Wheels Infinite Loop nastawiony jest na rozgrywkę w trybie multiplayer dla maksymalnie ośmiu graczy (do zabawy wymagane jest stałe połączenie z internetem). Gra oferuje możliwość uczestnictwa w regularnie organizowanych turniejach z nagrodami.

Odblokuj kultowe auta

Warto dodać, że Hot Wheels Infinite Loop pozwala na kolekcjonowanie legendarnych samochodów. W kolekcji użytkowników mogą pojawiać się takie auta, jak Bone Shaker, Twin Mill, Shark Bite, Rodger Dodger i wiele innych.

Graj za darmo

Hot Wheels Infinite Loop korzysta z modelu biznesowego free-to-play. Gra jest darmowa, ale podczas rozgrywki na ekranie pojawią się reklamy. Ponadto będzie można skorzystać z mikropłatności, by kupić dodatkową zawartość za prawdziwe pieniądze.

Najważniejsze cechy:

  • zręcznościowa gra wyścigowa dla fanów Hot Wheels
  • różnorodne samochody do odblokowania
  • licencjonowana auta oraz tory
  • proste sterowanie
  • wymaga stałego połączenia z internetem
  • free-to-play (za darmo, ale z reklamami i mikropłatnościami)

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!