Również dziękuję za świetne spotkanie, atmosferę i możliwość spotkania się z Wami. Na prawdę człowiekowi takie odskocznie są potrzebne by móc normalnie funkcjonować.
Dziękuje za ciekawie spędzony czas. Tylko nie róbcie więcej zlotów zahaczających o datę zaczynającą o 13 dowolnego dnia dowolnego miesiąca. Chyba zacznę wierzyć w przesądy...
image
głosów: 1 | Ikonka NIKON CORPORATION NIKON…
Tak robiłem relację foto kiedy do Was jechałem, tak więc robiłem za szofera i fotoreportera :))
image
głosów: 3 | Ikonka NIKON CORPORATION NIKON…
Dziękuję redakcji, partnerom i wszystkim uczestnikom Hotzlotu 2016 za niezapomniane wrażenia. Więcej podziękowań napisze, jak tylko uporządkuję nieporządki :) Pozdrawiam
Zapomniałbym. Podziękowania dla: PKP Intercity, Koleje Dolnośląskie, Przewozy Regionalne za podrzucenie mnie do Szklarskiej Poręby i odwiezienie mnie do domu. Moja siostra dziękuje za kijek do selfie.
image
głosów: 2 | Ikonka Canon Canon EOS 7D
Klub Sandała, Pozlotowe spacery... Szrenica, 1 362 m n.p.m My otwieramy oczy niedowiarkom. Patrzcie - mówimy - to nasze, przez nas wykonane i to nie jest nasze ostatnie słowo...
Dziękuję: redakcji za zorganizowanie i zaproszenie na tą wspaniałą imprezę, partnerom za ciekawe prezentacje i dyskusje w kuluarach, uczestnikom za miłą atmosferę. Do zobaczenia za rok (mam nadzieję)
image
głosów: 9 | Ikonka Nokia Lumia 625
Dziękuję redakcji, sponsorom, partnerom wydarzenia, a także wszystkim uczestnikom za świetny zlot. Dla dobrychprogramów był to dziesiąty, jubileuszowy HotZlot, życzę co najmniej kolejnych 100! :-)
Tak, to był kolejny doskonały Hotzlot. Dziękuje serdecznie redakcji za możliwość udziału, partnerom za dobre sesje techniczne i ludziom za doskonałą zabawę w czasie wolnym :)