DjLeo
Dzięki za zlot było super, mam tylko nadzieję, że następny będzie równie udany jak ten.
Andrzej Tarnowski
HotZlot 2018 uważam za bardzo udany. Przy okazji podziękowania dla Loży Szyderców za przyznanie tytułu Wielkiego Zakopywacza i @DjLeo za wspólną trasę.
Onlinemaster
Kolejne klimatyczne miejsce i kolejny raz pogoda na zamówienie na kolejnym spotkaniu elity dobrychprogramów :-) Było wspaniale!
image
krzysztoft1
Pobyt na HotZlocie był fajny. Dziękuję wszystkim uczestnikom, redakcji i partnerom. Pozdrawiam wszystkich. Do następnego razu.
januszek
Żałójcie że nie zostaliście na rozszerzonym bo Kristov załatwił że wpuścili nas na basen :) Do zobaczenia :)
image
lex_iuris
Dzięki firmom Intel i Genesis, z samego rana pojawiła się piekielna moc i ochota na pracę ;)
image
pamix
Spóźniony pociąg TLK Flisak relacji Lublin-Bydgoszcz Główna wjechał na tor 1 przy peronie 2. Na zdjęciu bydgoskie żelazko - nowy dworzec PKP nocą
image
Patool
No to jeszcze 1.5 godzinki i będę w domku. Tradycyjnie zawiodłem się na kolei..
image
pamix
Dziękuję @Informantyk za zabranie mnie ze Sterdynia. Jadę pociągiem z Włocławka do Bydgoszczy. Dorzuciłbym zdjęcie kota, ale nie mam.
image
dmag
Dziękuję za kolejny HotZlot. :) Jestem już w Poznaniu. Większość osób widziałem po raz kolejny, część poznałem po raz pierwszy. Dużą niespodzianką było nowe miejsce. Pozdrawiam wszystkich uczestników!
chomik325
Bardzo dziękuję za tą świetną imprezę i możliwość poznania całej masy świetnych ludzi z tej kapitalnej społeczności DP! :-) Mój pierwszy, i mam ogromna nadzieję, że nie ostatni zlot. Do następnego!
image
lordjahu
Melduję że dotarłem bezpiecznie do domu. Gorąco dziękuję za zaproszenie oraz konstruktywne rozmowy przy piwku. Loży za Spamera roku a redakcji za spóźniony autokar hostess w trzecim dniu imprezy :)
image
mordzio
Tak rewelacyjnie ze zlotu jeszcze nie wracałem! Zamiast w dalszą trasę ruszać po 21 siedzę już w pociągu do Słupska! Dzięki @cyryllo
mesho
Miała być recenzja na gorąco ale jako że ten maluch wpadł w me ręce na losowaniu będą dłuższe testy ;)
image