image
głosów: 0 | Ikonka SAMSUNG GT-N7100
Zlot się skończył to i zabawa się skończyła...Mój komp stwierdził że potrzebuje więcej zainteresowana z mojej strony :D Jak zwykle podziękowania dla Redakcji, sponsorów i zlotowiczów!
image
głosów: 5 | Ikonka Sony D5803
O 17:50 byliśmy w domu, FadeMind został jeszcze u nas na obiedzie. Serdecznie dziękujemy za wspaniałą zabawę i super spędzony czas! Do przeczytania i pewnie zobaczenia za jakiś czas :)
Ja już od kilku godzin w domku ;-) Dziękuję za możliwość uczestnictwa w tak wspaniałej imprezie! Znów było niesamowicie! Dzięki wszystkim za wszystko!
A ja jeszcze do domu nie jadę, tylko na ciąg dalszy urlopu w okolice Nowego Sącza. Ja także dziękuję wszystkim za ostatnie super trzy dni, a Redakcji także za zaproszenie. Do zobaczenia :)
I tak oto kolejny świetny HZ za nami. Dziękuję Redakcji za możliwość wzięcia udziału w tak rewelacyjnej imprezie, Sponsorom za świetne upominki, Uczestnikom za niezapomną atmosferę! Było świetnie! :-)
Już na spokojnie z piwkiem można przeglądać relację :) Dzięki Wielkie za kolejny HotZlot, było wspaniale! :D Oby do zobaczenia na kolejnym i widzimy się na portalu... ;)
image
głosów: 2
Opuściłem Wrocław i zmierzam w kierunku domu. Dziękuję Redakcji za możliwość uczestnictwa i wszystkim obecnym za miłe chwile.
Ekipa z południowo wschodniej Polski już na ostatnim zakręcie. Szuri już pewnie w domu a my z Olmecą w pociągu do Dębicy i Rzeszowa. Dziękuję wszystkim za wszystko, powrót do korzeni w SP miał swoje
image
głosów: 2 | Ikonka Microsoft Lumia 950 XL
Dotarłem bez żadnego problemu do domu, bardzo dziękuję przy tej okazji Sponsorom, Redakcji i Zlotowiczom za świetnie spędzony czas, wiele interesujących rozmów, śmiechu i etykietą Noki za energetyków!