HotZlot 2008 rozpoczęty!

Strona główna Aktualności

O autorze

Za nami pierwszy dzień HotZlotu 2008 - drugiego spotkania czytelników vortalu dobreprogramy, a po raz pierwszy także TechIT i Gamikaze. W tym roku zaprosiliśmy naszych czytelników do malowniczo położonej Jastrzębiej Góry. Po wysłuchaniu pierwszych sesji poświęconych Ubuntu, oprogramowaniu Adobe Acrobat, interfejsowi wstążki w Office oraz usługach Windows Live teraz przyszła pora na otwarte rozgrywki w Open Arena - turniej właśnie wchodzi w decydującą fazę :-)

Przypomnijmy, że HotZlot 2008 to jedyne w swoim rodzaju połączenie imprezy integracyjnej z konferencją techniczną. W tegorocznej edycji bierze udział ponad 200 osób. Obszerniejsze informacje na temat imprezy publikowaliśmy już wcześniej na łamach vortalu, dokładny opis znaleźć można również na stronie HotZlot 2008.

Aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie, wprowadziliśmy, poza ścieżką ogólną, dwie ścieżki tematyczne - dla specjalistów IT oraz ścieżkę "kreatywną" kierowaną przede wszystkim do zainteresowanych grafiką i projektowaniem stron WWW. Dla wszystkich uczestników firma Vobis przygotowała kafejkę internetową złożoną z 15 komputerów. Jedną z tegorocznych atrakcji jest również wystawa zaawansowanego sprzętu serwerowego HP. W specjalnie przygotowanej sali znajdują się najnowsze modele serwerów typu blade, a dodatkowo także przykładowe konfiguracje komputerów opartych o komponenty AMD. Zwieńczeniem weekendu będzie sobotnia impreza integracyjna, przy kiełbaskach z ogniska, grillu i piwie.

© dobreprogramy

Komentarze