reklama

HotZlot 2009 coraz bliżej

Strona główna Aktualności

O autorze

HotZlot 2009 czyli trzecie już spotkanie czytelników vortalu dobreprogramy, TechIT i Gamikaze, zbliża się wielkimi krokami. Dziś uruchomiliśmy oficjalną stronę imprezy, wraz z listą partnerów i wieloma informacjami. Już wkrótce rozpocznie się też rejestracja.

Przypomnijmy, że tegoroczny HotZlot odbędzie się w dniach 28-30 sierpnia na Mazurach. Jak zawsze będzie to unikalne połączenie imprezy integracyjnej i konferencji technicznej z mnóstwem atrakcji, które mimo kryzysu ;-) w dalszym ciągu pozostanie dla Was praktycznie bezpłatne. W tym roku HotZlot będzie odbywać się w miejscu szczególnym - XIV-wiecznym Zamku Ryn zaadaptowanym na czterogwiazdkowy hotel. Planujemy udział minimum 220 osób, a wszyscy uczestnicy zostaną zakwaterowani w komfortowych 2-osobowych pokojach i będą mogli korzystać z atrakcji hotelu. Poniżej krótki film o Zamku (dostępny również do pobrania).


Brak Flash Playera lub odtwarzacz wyłączony


Tak jak poprzednio, mamy nadzieję podtrzymać wyjątkowy charakter HotZlotu, który będzie okazją do wzajemnej integracji, zabawy i sporej dawki nowych technologii. Część HotZlotu przeznaczona zostanie na interesujące sesje techniczne, które poprowadzą zarówno nasi redaktorzy, jak i osoby reprezentujące zaproszonych partnerów. W akcji będzie można zobaczyć m.in. dwóch najlepiej ocenionych prelegentów ubiegłorocznego HotZlotu - Mariusza Jarzębowskiego i Patryka Góralowskiego z Microsoftu. Jesteśmy przekonani, że w programie każdy znajdzie coś interesującego dla siebie - będzie można posłuchać wykładów m.in. o Windows 7, wirtualizacji, technologiach serwerowych, przyszłości procesorów, tworzeniu aplikacji RIA, grafice, kulisach powstawania gier, a także nad czym pracuje Opera. Ze względu na okres wakacyjny nie możemy podać jeszcze konkretnych tytułów wszystkich sesji - agenda zostanie jednak niebawem o nie uzupełniona. Warto dodać, że z myślą o Czytelnikach, którzy nie będą mogli w HotZlocie uczestniczyć osobiście planujemy transmisje na żywo z sesji technicznych.

Podczas HotZlotu przygotowana zostanie kafejka internetowa z komputerami Vobisu na których tradycyjnie już odbędą się rozgrywki w Open Arena z atrakcyjnymi nagrodami ufundowanymi przez firmę Sapphire. Ponadto planujemy m.in. wystawę sprzętu serwerowego Fujitsu, pokaz rozwiązań wirtualizacyjnych Citrix i kilka innych niespodzianek, których na razie nie chcielibyśmy zdradzać ;-) Integracyjny charakter imprezy zwieńczy spotkanie przy grillu i piwie w sobotni wieczór wraz z tradycyjnym konkursem w którym nie będzie przegranych - tj. dla wszystkich uczestników Zlotu przewidziane będą nagrody ;-)

Podstawowy program HotZlotu 2009 rozpocznie się w piątek 28 sierpnia i potrwa do niedzieli 30 sierpnia. Dzięki wsparciu zaproszonych partnerów będziemy w stanie pokryć całość kosztów uczestnictwa - noclegi, pełne wyżywienie (od obiadu w piątek do śniadania w niedzielę), przerwy kawowe, udział w imprezie integracyjnej wraz ze smakołykami z grilla i piwem, przejazd autokarami do i z Olsztyna oraz wiele, wiele innych związanych z organizacją imprezy. Każdy uczestnik otrzyma też zestaw upominków, m.in. pamiątkową zlotową smycz i koszulkę. Tak jak w poprzednich latach, ze względu spodziewane dużo grono zainteresowanych udziałem w Zlocie, aby uniknąć efektu tzw. pustych zgłoszeń rejestracja będzie wiązać się z koniecznością wpłaty symbolicznych 50 zł. Chętni będą mogli ponadto za niewielką opłatą przedłużyć pobyt o jeden dzień (do poniedziałku 31 sierpnia).

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc rejestracja będzie przeprowadzana dwuetapowo. Od poniedziałku 13 lipca do niedzieli 19 lipca rejestrować się będą mogli najbardziej aktywni czytelnicy dobrychprogramów, TechIT i Gamikaze, do których wystosujemy imienne zaproszenia. Od poniedziałku 20 lipca rejestracja zostanie otwarta dla wszystkich zainteresowanych.

Głównymi partnerami tegorocznego HotZlotu są (w kolejności alfabetycznej): Fujitsu, Microsoft i Vobis. Oficjalnymi partnerami Zlotu są także: Adobe, ATM, Citrix Systems, Electronic Arts, Opera Software, Sapphire, Symantec, Techland i Wacom. Ponadto, jako partnerzy dodatkowi w Zlot zaangażowali się: ACSUG, APC, Gruca</>, Helion, HP, Icon7, Imagis, PLIX i ZPAS. Wszystkim partnerom gorąco dziękujemy za włączenie się w tę imprezę.

Wszystkim Zlotowiczom polecamy oficjalne tapety na pulpit tegorocznego HotZlotu. Zachęcamy również do obejrzenia informacji na temat poprzedniej edycji.

Więcej informacji można znaleźć pod adresem HotZlot.pl.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNie wiemy, co jemy - państwowe badania to kropla w morzu. Projekt FoodRentgen chce to zmienić