reklama

HotZlot 2009 - rejestracja rozpoczęta!

Strona główna Aktualności

O autorze

Rozpoczęła się otwarta rejestracja na HotZlot 2009 czyli trzecie już spotkanie czytelników vortalu dobreprogramy, TechIT i Gamikaze.

Przypomnijmy, że tegoroczny HotZlot odbędzie się w dniach 28-30 sierpnia w Zamku Ryn na Mazurach. Tak jak poprzednio, będzie to unikalne połączenie imprezy integracyjnej i konferencji technicznej z mnóstwem atrakcji, które mimo kryzysu ;-) w dalszym ciągu pozostanie dla Was praktycznie bezpłatne. Planujemy udział minimum 220 osób. Spotkanie zostało zaplanowane w taki sposób, aby każdy znalazł coś dla siebie.


Brak Flash Playera lub odtwarzacz wyłączony


Tak jak poprzednio, mamy nadzieję podtrzymać wyjątkowy charakter HotZlotu, który będzie okazją do wzajemnej integracji, zabawy i sporej dawki nowych technologii. Część HotZlotu przeznaczona zostanie na interesujące sesje techniczne. W akcji będzie można zobaczyć m.in. dwóch najlepiej ocenionych prelegentów ubiegłorocznego HotZlotu - Mariusza Jarzębowskiego i Patryka Góralowskiego z Microsoftu. Jesteśmy przekonani, że w programie każdy znajdzie coś interesującego dla siebie - będzie można posłuchać wykładów m.in. o Windows 7, wirtualizacji, technologiach serwerowych, przyszłości procesorów, tworzeniu aplikacji RIA, grafice, kulisach powstawania gier, a także nad czym pracuje Opera. Warto dodać, że z myślą o Czytelnikach, którzy nie będą mogli w HotZlocie uczestniczyć osobiście planujemy transmisje na żywo z sesji technicznych.

Podczas HotZlotu przygotowana zostanie kafejka internetowa z komputerami Vobisu na których tradycyjnie już odbędą się rozgrywki w Open Arena z atrakcyjnymi nagrodami ufundowanymi przez firmę Sapphire. Ponadto planujemy m.in. wystawę sprzętu serwerowego Fujitsu, pokaz rozwiązań wirtualizacyjnych Citrix i kilka innych niespodzianek, których na razie nie chcielibyśmy zdradzać ;-) Integracyjny charakter imprezy zwieńczy spotkanie przy grillu i piwie w sobotni wieczór wraz z tradycyjnym konkursem w którym nie będzie przegranych - tj. dla wszystkich uczestników Zlotu przewidziane będą nagrody ;-)

Podstawowy program HotZlotu 2009 rozpocznie się w piątek 28 sierpnia i potrwa do niedzieli 30 sierpnia. Dzięki wsparciu zaproszonych partnerów będziemy w stanie pokryć całość kosztów uczestnictwa - noclegi, pełne wyżywienie, przerwy kawowe, udział w imprezie integracyjnej wraz ze smakołykami z grilla i piwem, przejazd autokarami do i z Olsztyna oraz wiele, wiele innych związanych z organizacją imprezy. Każdy uczestnik otrzyma też zestaw upominków, m.in. pamiątkową zlotową smycz i koszulkę. Tak jak w poprzednich latach, ze względu spodziewane dużo grono zainteresowanych udziałem w Zlocie, aby uniknąć efektu tzw. pustych zgłoszeń rejestracja wiąże się z koniecznością wpłaty symbolicznych 50 zł (po wstępnej rezerwacji miejsca). Chętni będą mogli ponadto za niewielką opłatą przedłużyć pobyt o jeden dzień (do poniedziałku 31 sierpnia).

Głównymi partnerami tegorocznego HotZlotu są (w kolejności alfabetycznej): Fujitsu, Microsoft i Vobis. Oficjalnymi partnerami Zlotu są także: Adobe, ATM, Citrix Systems, Electronic Arts, Intel, NVIDIA, Opera Software, Symantec, Techland i Wacom. Ponadto, jako partnerzy dodatkowi w Zlot zaangażowali się: ACSUG, APC, Gruca</>, Helion, Icon7, Imagis, PLIX, Sapphire i ZPAS. Wszystkim partnerom gorąco dziękujemy za włączenie się w tę imprezę.

Rejestrujcie się bez wahania - tam po prostu trzeba być! Wystarczy ukończone 18 lat i konto na naszym forum. Więcej informacji można znaleźć pod adresem HotZlot.pl.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama