reklama

HotZlot 2011 — oficjalne podsumowanie i fotorelacja

Strona główna Aktualności

O autorze

W dniach 4-6 lipca odbył się HotZlot 2011 — piąte spotkanie czytelników portali dobreprogramy, TechIT oraz Gamikaze. Najwyższy czas na podsumowanie ;)

HotZlot 2011 odbył się w przepięknej Dolinie Charlotty niedaleko Słupska. W tegorocznej edycji uczestniczyło 200 osób, a koszt udziału tradycyjnie wynosił symboliczne 50 zł. Agenda imprezy od świtu do późnej nocy wypełniona była mnóstwem atrakcji, sesjami technicznymi i bogatym programem integracyjnym. Ci, którzy spotkali się z nami już wcześniej mieli kolejną szansę na wymianę poglądów na żywo, a nie tylko na blogu czy forum. Spore grono Zlotowiczów-nowicjuszy z kolei mogło przez te kilka dni wejść na wyższy poziom wtajemniczenia jeśli chodzi o integrację i nareszcie skojarzyć ze sobą twarze oraz nicki. W ciągu trzech, a dla niektórych nawet czterech zlotowych dni, działo się naprawdę sporo — wszystkich, którzy nie mogli być wtedy z nami zapraszamy do lektury relacji i obejrzenia obszernej galerii zdjęć.

Twoja przeglądarka nie obsługuje Flasha i HTML5 lub wyłączono obsługę JavaScript...

Polecamy także krótki klip wideo z HotZlotu oraz wywiady i zapisy sesji technicznych, które sukcesywnie będziemy publikować. Na razie dostępny jest materiał z wystąpienia Tomasza Kopacza z Microsoftu o Chmurze, a także sesja Przemysława Ryka z firmy Alstor na temat kalibracji kolorów. Kolejne będziemy publikować od poniedziałku. Równocześnie chcielibyśmy przeprosić, że na materiały te musieliście czekać tak długo. Do tych „drobnych” opóźnień przyczynił się w dużej mierze natłok różnych prac związanych z przebudową portalu. Lada dzień ujrzycie ich efekty :) Co zaś tyczy się samych materiałów, jak to się mówi: lepiej późno niż wcale ;)

Przypomnijmy jeszcze, że głównymi partnerami tegorocznego HotZlotu były firmy: Intel, Microsoft i Sony. Oficjalnymi partnerami Zlotu były: Electronic Arts, EIZO, HP, Gadu-Gadu, OCZ, Opera Software, Panda Security i Sapphire. Wspomagali nas także: ABBY, Acronis, Avid, Campus, City Interactive, Gruca, IQ Publishing, IVONA Software, Samsung i Wilkinson Sword.

Wszystkim partnerom dziękujemy za włączenie się w tegoroczny HotZlot, gorąco dziękujemy też uczestnikom — bez Was ta impreza by się nie odbyła. Zapraszamy do zapoznania się z podsumowaniem połączonym z obszerną galerią zdjęć. Niech powrócą wspomnienia tego lata...

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama