HotZlot 2014 — losowanie rozstrzygnięte!

Strona główna Aktualności

O autorze

Znamy już szczęśliwców drugiego etapu rejestracji na HotZlot 2014, czyli ósme spotkanie czytelników naszego portalu, które odbędzie się w dniach 4-6 lipca w magicznym Zamku na Skale.

Przypomnijmy, że w związku z olbrzymim zainteresowaniem udziałem w imprezie, które już w ubiegłych latach objawiło się wyczerpaniem puli wolnych miejsc w czasie niespełna kilku minut, spotkanie kierujemy przede wszystkim do najbardziej aktywnych czytelników, którzy wyróżniają się ciekawymi wpisami na blogu, recenzjami programów, wartościowymi komentarzami czy postami na forum. Otrzymywali oni zaproszenia do priorytetowej rejestracji z gwarancją miejsca. Chęć udziału mógł jednak zgłosić każdy — część miejsc została rozdzielona w drodze losowania, tak aby wszyscy mieli szansę. Wystarczyło konto w portalu i ukończone 18 lat.

Jesteśmy już po losowaniu i z przyjemnością ogłaszamy listę szczęśliwych nicków: Anevie, butterfly, dragonn, Frog, GioWDS, Jim1961, kaluzaaa, Kleryk_LDZ, knyku, Koker, kstilger, Mekotron, Mifczu, Neo, neXt___, nitro2012, ola.coeur, oprych, steemm, strzałeczka, Szuri21, wiosenka83 i ziupo. Gratulujemy i do zobaczenia! Wylosowane osoby otrzymają od nas potwierdzenie e-mailowe. Tych którym się nie poszczęściło informujemy, że w dalszym ciągu są jeszcze szanse na udział — będziemy przeprowadzać dodatkowe losowania i kontaktować się z Wami w przypadku rezygnacji któregoś z wcześniej zarejestrowanych uczestników. Gdyby i to się nie udało, zapraszamy do materiałów online ze Zlotu. Zachęcamy też do rejestracji w przyszłym roku i do większej aktywności, co zwiększy szanse na otrzymanie imiennego zaproszenia.

Przypomnijmu, że w tym roku w HotZlocie udział weźmie 160 osób (liczba ta jest uwarunkowana możliwościami noclegowymi hotelu). Zdajemy sobie sprawę, że zainteresowanie udziałem w takim spotkaniu jest znacznie większe, jednak przy oglądalności dobrychprogramów sięgającej 7 mln unikalnych użytkowników miesięcznie, jakiego obiektu byśmy nie wybrali, zawsze będzie za mały. Agenda imprezy od świtu do późnej nocy wypełniona zostanie mnóstwem atrakcji, sesjami technicznymi i bogatym programem integracyjnym. Udział w Zlocie jest praktycznie bezpłatny (pobieramy jedynie 50 zł symbolicznej opłaty rejestracyjnej) gwarantując nie tylko noclegi i pełne wyżywienie, ale i cały szereg innych atrakcji — m.in. imprezę integracyjną przy grillu i piwie czy zestaw atrakcyjnych gadżetów.

Informacje na temat HotZlotu można znaleźć pod adresem HotZlot.pl. Głównymi partnerami tegorocznego HotZlotu są: Intel i Samsung. Oficjalnymi partnerami HotZlotu są: Fibaro, Kingston Technology, IQ Publishing, Opera Software, TP-Link i Wacom. HotZlot wspierają ponadto: Ashampoo, CI Games, Epson, Izzy Drive, Sapphire Technology, Sony Creative Software oraz SteelSeries.

© dobreprogramy
s