HotZlot 2016 – 10. spotkanie Czytelników dobrychprogramów zaczyna się już dzisiaj!

Strona główna Aktualności

O autorze

To już dzisiaj: 10., jubileuszowy zlot czytelników portalu dobreprogramy oficjalnie się rozpoczyna, rejestrację przyjeżdżających uczestników rozpoczynamy o 13:00. Jak wiecie, to powrót do korzeni. HotZlot 2016 odbywa się w tym samym miejscu co pierwszy, tj. w ośrodkach Olimp i Olimp Retro w Szklarskiej Porębie. Można więc powiedzieć, że dla niejednego z Was będzie to podróż sentymentalna – ale to nie znaczy, że będziemy tylko patrzeć w przeszłość. Wręcz przeciwnie.

Jak pewnie dobrze wiecie, program tegorocznego zlotu wypełniliśmy szczelnie atrakcjami, które zaczynają się jeszcze przed oficjalnym rozpoczęciem imprezy. Zapraszamy do korzystania z naszego oficjalnego bloga HotZlotu 2016, gdzie dokumentujecie obecnie i komentujecie swoje doświadczenia z podróży.

Przypominamy adres oficjalnej strony HotZlotu 2016: www.hotzlot.pl. To tam zapoznacie się z dokładną agendą, sprawdzicie trasy dojazdowe i znajdziecie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

A gdy już rozpoczniemy, będziecie mogli na bieżąco śledzić relacje z najważniejszych merytorycznie punktów imprezy. Już dzisiaj zaczniemy relacją z otwierającej sesji Nokii, z której dowiecie się, jak powstają platformy telekomunikacyjne. Niedziela będzie pracowitym dniem – przyjrzymy się eksperymentom w kryptograficznych walutach, wykorzystaniu w praktyce dysków sieciowych, trendach w pamięciach komputerowych oraz wykorzystaniu chmur w monitoringu domu.

Nie zabraknie też rozrywek, na czele z obowiązkową siatkówką, ale oczywiście nie tylko. To już jednak dla samych uczestników, których jeszcze raz zachęcamy do dokumentowania tego wszystkiego na blogu HotZlotu. Do zobaczenia w Szklarskiej Porębie!

Przypominamy, że partnerami jubileuszowego HotZlotu są Kingston, Nokia, Synology i TP-Link. HotZlot 2016 wspierają ponadto: Games Republic, LG Electronics, MSI, Playseat oraz ZOWIE.

Uwaga: agenda HotZlotu 2016 jest dostępna w formacie iCal, do pobrania tutaj.

© dobreprogramy