HotZlot 2018: krótkie podsumowanie. Dziękujemy, że byliście z nami

Strona główna Aktualności

O autorze

HotZlot 2018, XI już spotkanie czytelników portalu dobreprogramy.pl, dobiegł końca. Gorąco dziękujemy uczestnikom za udział, doskonałą zabawę i dyskusje do białego rana.

W tym roku spotkaliśmy się w historycznym hotelu Pałac Ossolińskich w Sterdyni w gronie złożonym najaktywniejszych czytelników, najbardziej wpływowych blogerów oraz pomocnych użytkowników naszego forum. Filmowa relacja z imprezy jest już w przygotowaniu, ale by wspomnienia za szybko nie ostygły, przygotowaliśmy krótkie podsumowanie.

Więcej zdjęć uczestników HotZlotu znajdziecie w naszej wspólnejfotorelacji, która jeszcze przyjmuje nowe zdjęcia. Jeśli chcecie podzielić się z nami zawartością swoich kart pamięci, możecie udostępnić nam pliki za pośrednictwem galerii (podczas wrzucania wymagane będzie podanie nicka uczestnika, byśmy mogli zdjęcia odpowiednio podpisać). W ciągu kilku dni udostępnimy tę galerię także do przeglądania, w tym zdjęcia grupowe w pełnej rozdzielczości – śledźcie zlotowy wątek na forum, by być na bieżąco. W najbliższych dniach udostępnimy także nagrania prelekcji.

Partnerem głównym tegorocznego HotZlotu jest firma Intel. HotZlot 2018 wspierają ponadto: TP-Link,Genesis, GOG, Fibaro, Navitel i Transcend. Gorąco dziękujemy za pomoc w organizacji, zapewnione atrakcje i konkursy, a przede wszystkim za bezcenną wiedzę, którą przekazali nam prelegenci. Gorąco dziękujemy także czytelnikom, którzy stanęli przed mikrofonem i dzielili się z nami doświadczeniami.

Mamy nadzieję, że wszyscy dojechali lub dojadą do domów bezpiecznie. Do zobaczenia za rok!

© dobreprogramy
s