r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

[HotZlot] Integracja pełną parą! ;-)

Strona główna Aktualności

O autorze

Kobieta o wielu talentach, użytkowniczka OS X kochająca fotografię, kuchnię wschodnią, ciężką muzykę i poprawną polszczyznę.

Od 19:00 rozkręca się kluczowy punkt programu każdego HotZlotu, czyli długo wyczekiwana przez wszystkich impreza integracyjna :-)

Pełni napięcia czekamy na tradycyjne losowanie nagród, w którym każdy wygrywa. Losowanie, również tradycyjnie, poprowadzi qbap, nasza niezawodna maszyna losująca ;-) Później zagra dla nas na żywo kapela rockowa, która z pewnością podniesie temperaturę imprezy, a w międzyczasie Zlotowicze będą mogli wystartować w niecodziennych rozgrywkach sportowych — w rzucie dyskiem, tyle że... SSD!

W ogrodach Zamku na Skale będziemy bawić się do białego rana — nie zabraknie naturalnie przysmaków z grilla i zimnego piwa ;-) Impreza z pewnością będzie okazją do wymiany poglądów na rozmaite tematy i dalszych dyskusji z redakcją, partnerami oraz innymi uczestnikami. Niestety dla części Zlotowiczów będzie to już ostatni punkt tegorocznego HotZlotu, ale niektórzy zostaną z nami jeszcze jeden dzień, by wziąć udział w programie rozszerzonym — czyli dalszym ciągu integracji, już bardziej nieoficjalnej ;-)

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.