[HotZlot] Samsung prezentuje: telewizory, kamery, ultrabooki i Galaxy S III

Strona główna Aktualności

O autorze

Na dziedzińcu Zamku na Skale przy uroczym kominku firma Samsung prezentuje swoje najnowsze produkty. Na honorowym miejscu znajduje się oczywiście najnowszy smartfon tej firmy, testowany przez nas niedawno Samsung Galaxy S III, ale to nie wszystko.

Ogromnym zainteresowaniem uczestników zlotu cieszyły się również inne urządzenia mobilne, które prezentował Samsung. Oblegany był między innymi Galaxy Beam — telefon z Androidem wyposażony w projektor, który pozwala wyświetlić obraz na dowolnej powierzchni. Ogromnym zainteresowaniem cieszą się także aparaty fotograficzne wyposażone w Wi-Fi, dzięki którym możemy automatycznie kopiować zdjęcia na dysk komputera, pokazywać na telewizorze czy umieścić na serwisie społecznościowym. Zwłaszcza bezlusterkowy model NX 20 robi wrażenie, gdyż panowie z Samsunga nie byle jakie obiektywy ze sobą przywieźli. Ciekawość budziła również kieszonkowa kamerka HMX W350, którą można bezpiecznie upuścić z dwóch metrów i zanurkować z nią na głębokość 5 m. Urządzenie idealnie nadaje się oczywiście do pływania, ale sprawdza się również na przykład zamontowane na rowerze.

Tuż obok można było przyjrzeć się najnowszym modelom z serii 9 i 5. „Dziewiątka” wzięta do ręki okazała się niesamowita — laptop wykonany jest ze świetnych materiałów i prawie nic nie waży. Prezentowane „piątki” (ultrabook i laptop pełnowymiarowy) dostępne będą w bardziej przystępnych cenach, ale wcale nie prezentują się gorzej. Warto również „pomacać” Slate z systemem Windows i, przede wszystkim, porozmawiać z opiekunami stanowiska.

Telewizory, które znalazły się na dziedzińcu oraz w Grocie Zabaw bezwzględnie przyciągają wzrok. Z możliwości jednego z nich skorzystaliśmy podczas wczorajszych rozmów o nowym projekcie strony.

Spośród uczestników HotZlotu wybierzemy 10 osób, które przez 3 miesiące będą testować kamery cyfrowe QF 20. 6 najlepszych bloggerów będzie miało z kolei możliwość testowania przez 6 miesięcy zestawu dwóch urządzeń (laptop + drukarka, telefon + telewizor itp.) pod kątem współpracy tych dwóch produktów. Wyniki testów znajdą się oczywiście na łamach naszego portalu i mamy nadzieję, że na blogach będzie można je śledzić na bieżąco.

© dobreprogramy

Komentarze