HotZlot 2008 już za tydzień!

Strona główna Aktualności

O autorze

Już za tydzień rozpocznie się HotZlot 2008 - drugie spotkanie czytelników vortalu dobreprogramy, a po raz pierwszy także TechIT i Gamikaze. Przypomnijmy, że tegoroczny Zlot odbędzie się w dniach 5-7 września w malowniczo położonej Jastrzębiej Górze.

Tak jak poprzednio, będzie to jedyne w swoim rodzaju połączenie imprezy integracyjnej z konferencją techniczną. W tegorocznej edycji weźmie udział ponad 200 osób. Obszerniejsze informacje na temat imprezy publikowaliśmy już w poprzednich informacjach na łamach vortalu, dokładny opis znaleźć można również na stronie HotZlot 2008. Warto jednak przypomnieć o niektórych atrakcjach, które czekają na uczestników.

Aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie, wprowadziliśmy, poza ścieżką ogólną, dwie ścieżki tematyczne - dla specjalistów IT oraz ścieżkę "kreatywną" kierowaną przede wszystkim do zainteresowanych grafiką i projektowaniem stron WWW. W drugiej z nich, z dwoma prezentacjami wystąpi Paweł Zakrzewski z ACSUG, którego sesje w ubiegłym roku były bezsprzecznie najwyżej oceniane - nie tylko ze względu na merytorykę ale także na dynamiczny i pełen humoru sposób ich prowadzenia ;-)

Dla wszystkich uczestników firma Vobis przygotowała kafejkę internetową złożoną z 15 komputerów. Na udostępnionych przez Vobis komputerach z wysokowydajnej linii dla graczy będą przeprowadzane również rozgrywki.

Jedną z tegorocznych atrakcji będzie również wystawa zaawansowanego sprzętu serwerowego HP. W specjalnie przygotowanej sali znajdą się najnowsze modele serwerów typu blade, a dodatkowo także przykładowe konfiguracje komputerów opartych o komponenty AMD.

Ponadto wraz z partnerami przygotowaliśmy bardzo atrakcyjne nagrody dla uczestników, każdy otrzyma zestaw powitalny, w skład których wejdą m. in. koszulki i smycze pamiątkowe. To jednak dopiero początek, mnóstwo nagród rozdanych zostanie podczas sesji - także zupełnie wyjątkowych jak choćby lodówka o wyglądzie serwera blade :-) Nagrody będą z uczestnikami od początku do końca, w sobotnio-niedzielną noc podczas grilla odbędzie się bowiem tradycyjnie ich losowanie. Jak zwykle więc nikt nie wyjedzie ze Zlotu z pustymi rękoma.

Sesje i nagrody to oczywiście nie wszystko. Miłośnicy komputerowej rywalizacji zmierzyć się będą mogli w rozgrywkach Open Arena walcząc o cenne trofea ;-) Dla graczy przygotowaliśmy oczywiście również szereg innych atrakcji, które czekać będą na nich w ośrodku. Chwile oddechu od najnowszych technologii zapewni uczestnikom basen oraz jacuzzi.

Zwieńczeniem weekendu będzie impreza integracyjna, przy kiełbaskach z ogniska, grillu i piwie. Poszalejemy więc sobie do rana :-)

Więcej informacji na temat Zlotu oraz szczegółowa agenda dostępne są na stronie HotZlot 2008.

© dobreprogramy