reklama

HotZlot rozpoczęty! Można nas oglądać na żywo

Strona główna Aktualności

O autorze

Kobieta o wielu talentach, użytkowniczka OS X kochająca fotografię, kuchnię wschodnią, ciężką muzykę i poprawną polszczyznę.

O godzinie 13:00 rozpoczęła się rejestracja uczestników HotZlotu. Plecaki pełne prezentów czekają na swoich nowych właścicieli, cała Redakcja portalu jest już od dłuższego czasu na posterunku i wita gości. Część Czytelników już dotarła na miejsce, lada chwila z Wrocławia przyjedzie autobus.

Osoby, które zostały w domach, zapraszamy do oglądania relacji na żywo (odtwarzacz znajduje się po prawej stronie) oraz śledzenia wpisów uczestników. Od godziny 15:30 będzie można obejrzeć również sesje techniczne przesyłane z Zamku na żywo. Plan sesji można znaleźć w agendzie HotZlotu.

Jeszcze raz krótko przypominamy, że w tegorocznym HotZlocie udział weźmie 160 osób. Agenda imprezy od świtu do późnej nocy wypełniona zostanie mnóstwem atrakcji, sesjami technicznymi i bogatym programem integracyjnym. Jak zwykle, planujemy prezentacje nowości sprzętowych i konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Głównymi partnerami tegorocznego HotZlotu są: Intel, Microsoft i Samsung. Oficjalnymi partnerami Zlotu są: GG, Magix, Opera Software, Panda Security i Transcend. Spotkanie wspierają ponadto: Belkin, Hama, IQ Publishing, Mophie, Sapphire i Techland.

Zachęcamy też do zapoznania się z podsumowaniami trzech ostatnich edycji: 2011, 2010 i 2009.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNie wiemy, co jemy - państwowe badania to kropla w morzu. Projekt FoodRentgen chce to zmienić