r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

HotZlot rozpoczęty! Można nas oglądać na żywo

Strona główna Aktualności

O godzinie 13:00 rozpoczęła się rejestracja uczestników HotZlotu. Plecaki pełne prezentów czekają na swoich nowych właścicieli, cała Redakcja portalu jest już od dłuższego czasu na posterunku i wita gości. Część Czytelników już dotarła na miejsce, lada chwila z Wrocławia przyjedzie autobus.

Osoby, które zostały w domach, zapraszamy do oglądania relacji na żywo (odtwarzacz znajduje się po prawej stronie) oraz śledzenia wpisów uczestników. Od godziny 15:30 będzie można obejrzeć również sesje techniczne przesyłane z Zamku na żywo. Plan sesji można znaleźć w agendzie HotZlotu.

Jeszcze raz krótko przypominamy, że w tegorocznym HotZlocie udział weźmie 160 osób. Agenda imprezy od świtu do późnej nocy wypełniona zostanie mnóstwem atrakcji, sesjami technicznymi i bogatym programem integracyjnym. Jak zwykle, planujemy prezentacje nowości sprzętowych i konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Głównymi partnerami tegorocznego HotZlotu są: Intel, Microsoft i Samsung. Oficjalnymi partnerami Zlotu są: GG, Magix, Opera Software, Panda Security i Transcend. Spotkanie wspierają ponadto: Belkin, Hama, IQ Publishing, Mophie, Sapphire i Techland.

r   e   k   l   a   m   a

Zachęcamy też do zapoznania się z podsumowaniami trzech ostatnich edycji: 2011, 2010 i 2009.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.