HotZlot 2010 w obiektywie kamery

Strona główna Aktualności

O autorze

Prezentujemy wideorelację z HotZlotu 2010 - czwartego spotkania czytelników vortalu dobreprogramy, TechIT oraz Gamikaze, które odbyło się w dniach 9-11 lipca i w którym wzięło udział ponad 160 osób.

W tym roku gościł nas czterogwiazdkowy Zamek na Skale położony w sercu Kotliny Kłodzkiej. Agenda Zlotu od świtu do późnej nocy wypełniona była mnóstwem atrakcji, sesjami technicznymi i bogatym programem integracyjnym :) Na miejscu zorganizowaliśmy kafejkę internetową, rozgrywki w gry, wystawy ciekawego sprzętu, w trakcie Zlotu nie zabrakło również konkursów z atrakcyjnymi nagrodami. Integracyjny charakter imprezy zwieńczyło spotkanie przy grillu i piwie w sobotni wieczór. Chętni mogli też skorzystać z programu rozszerzonego i za niewielką opłatą przedłużyć pobyt do poniedziałku 12 lipca. Wszystko to udokumentowało czujne oko naszej kamery, co zobaczyć można poniżej lub w kilku wersjach pobrać bezpośrednio na dysk.

This text will be replaced

Głównymi partnerami tegorocznego HotZlotu byli: Intel, Microsoft i Vobis. Oficjalnymi partnerami Zlotu byli także: Belkin, Fujifilm, Kingston, Opera Software, Sony Creative Software, Symantec, Telekomunikacja Polska oraz Vyatta. Ponadto, jako partnerzy dodatkowi zaangażowali się: ACSUG, Gigabyte, Grandstream, Icon7, IQ Publishing, IVO Software, PLIX i Wacom. Wszystkim partnerom gorąco dziękujemy!

© dobreprogramy