Hotel Search Hotel Search

Strona główna Windows Phone Dom
Pobierz program
lub zeskanuj:

Oficjalna aplikacja portalu HotelsCombined, zbierającego oferty rezerwacji noclegu w hotelach na całym świecie. Aplikacja pozwala uzyskać informacje o hotelach, porównać ceny pokoi, przejrzeć mapy, zdjęcia, opisy prowadzących i recenzje innych gości, a także sprawdzić cennik w dowolnej walucie.

Parametry wyszukiwania zostaną zapamiętane i można z nich skorzystać także na stronie po zalogowaniu na konto, ale logowanie nie jest niezbędne do korzystania z aplikacji. Rezerwacja miejsc przeprowadzana jest za pośrednictwem strony, z której pochodzi oferta, na przykład Booking.com.

W aplikacji można łatwo wyszukać hotele, hostele, resorty i inne miejsca noclegowe na całym świecie. Aplikacja pozwala także znaleźć noclegi w najbliższej okolicy, na podstawie wskazań GPS smartfonu, korzystając z opcji „Noclegi w pobliżu na dzisiaj”.

Producent chwali się, że każdego roku ponad 300 milionów użytkowników z pomocą usługi znajduje najlepsze oferty hotelowe z ponad 800 000 obiektów w 120 000 miejscach na całym świecie.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!