HotelsCombined: Hotel search & booking HotelsCombined: Hotel search & booking

Strona główna iOS Podróże i transport Noclegi
Pobierz program
lub zeskanuj:

Oficjalna aplikacja portalu HotelsCombined pozwala znaleźć hotele na całym świecie i uzyskać informacje o nich w jednym miejscu. Wyszukiwarka czytelnie prezentuje ceny pokoi hotelowych z setek stron i aplikacji do rezerwowania noclegów.

Producent informuje, że każdego roku ponad 300 milionów użytkowników z pomocą usługi znajduje najlepsze oferty hotelowe z ponad 800 000 obiektów w 120 000 miejscach na całym świecie. Aplikacja nie wyświetla reklam.

W HotelsCombined można szybko i łatwo wyszukasz hotele, hostele, resorty i inne miejsca noclegowe, korzystając z kilkudziesięciu stron, umożliwiających rezerwację noclegów. Aplikacja pozwala także znaleźć noclegi w najbliższej okolicy, na podstawie wskazań GPS smartfonu, korzystając z opcji „Noclegi w pobliżu na dzisiaj”.

Po znalezieniu hoteli można przejrzeć mapy, zdjęcia, opisy prowadzących i recenzje innych gości, filtrować wyniki, a także sprawdzić ceny w dowolnej walucie. Parametry wyszukiwania zostaną zapamiętane i można z nich skorzystać także na stronie po zalogowaniu na konto, ale logowanie nie jest niezbędne do korzystania z aplikacji. Rezerwacja miejsc przeprowadzana jest za pośrednictwem strony, z której pochodzi oferta.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!