HotelsCombined - Szukaj hoteli HotelsCombined - Szukaj hoteli 126.0

Strona główna Android Podróże i transport Noclegi
Pobierz program
lub zeskanuj:

Aplikacja serwisu HotelsCombined pozwala uzyskać informacje o hotelach w różnych miejscach świata w jednym miejscu. W jednym wyszukiwaniu można porównać ceny pokoi hotelowych z setek stron i aplikacji do rezerwowania noclegów.

W aplikacji można szybko i łatwo wyszukasz hotele, hostele, resorty i inne miejsca noclegowe na całym świecie. Aplikacja pozwala także znaleźć noclegi w najbliższej okolicy, na podstawie wskazań GPS smartfonu, korzystając z opcji „Noclegi w pobliżu na dzisiaj”.

Po znalezieniu hoteli można przejrzeć mapy, zdjęcia, opisy prowadzących i recenzje innych gości, a także sprawdzić cennik w dowolnej walucie. Parametry wyszukiwania zostaną zapamiętane i można z nich skorzystać także na stronie po zalogowaniu na konto, ale logowanie nie jest niezbędne do korzystania z aplikacji. Rezerwacja miejsc przeprowadzana jest za pośrednictwem strony, z której pochodzi oferta, na przykład Booking.com.

Producent chwali się, że każdego roku ponad 300 milionów użytkowników z pomocą usługi znajduje najlepsze oferty hotelowe z ponad 800 000 obiektów w 120 000 miejscach na całym świecie. Aplikacja nie wyświetla reklam.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!