r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Hotmail z podfolderami i innymi nowościami

Strona główna Aktualności

Microsoft planuje kolejne zmiany w swojej usłudze pocztowej Windows Live Hotmail. Pojawi się kilka nowych funkcji, zwiększony zostanie też limit wielkości załączników do e-maili.

Najwyraźniej Microsoft nie zadowolił się ostatnią dużą aktualizacją swojej poczty, która miała miejsce latem tego roku. Jak podano bowiem na blogu firmy, niebawem wdrożone zostaną kolejne rozwiązania. Jedną z ciekawszych zmian jest możliwość tworzenia podkatalogów, aby lepiej zarządzać danymi. W Hotmailu będzie można również skorzystać z usługi Facebook Chat (początkowo tylko w USA, Anglii, Francji, Brazylii, Niemiec i Rosji). Kolejny temat to zdjęcia. Za pomocą SkyDrive internauci będą mogli przesyłać albumy online o wielkości nawet do 10 GB.

Z kolei limit dla zwykłych załączników do poczty zostanie zwiększony do maksymalnie 25 MB w jednej wiadomości. Hotmail umożliwi też oglądanie klipów wideo z Dailymotion i Justin.tv z poziomu e-maila. Obecnie usługa obejmuje już takie serwisy jak YouTube i Hulu. Poza tym pojawią się udogodnienia dla osób śledzących paczki przesyłane przez takie firmy jak DHL czy UPS. Jest to możliwe dzięki wykorzystaniu ActiveViews.

r   e   k   l   a   m   a

Nowe funkcje będą wprowadzane w ciągu najbliższych kilku tygodni. Początkowo - w celach testowych - jedynie dla nielicznych kont, później zaś obejmą wszystkie osoby korzystające z poczty Hotmail.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.