Hotspot Shield Free VPN Proxy Hotspot Shield Free VPN Proxy 8.4.0

Strona główna Android Bezpieczeństwo Klienty VPN
Pobierz program
lub zeskanuj:

Hotspot Shield Free VPN Proxy to aplikacja dzięki której możemy zabezpieczyć nasze połączenie podczas korzystania z otwartych sieć Wi-Fi, a także skorzystać z usług, które normalnie nie są dostępne dla naszego regionu.

Hotspot Shield pozwala na połączenie z wirtualną siecią w taki sposób, by adres IP, pod jakim będzie widoczne połączenie, pochodził z wybranego kraju. W ten sposób można obejść blokady geograficzne i dostać się do stron ocenzurowanych. Lista krajów zawiera kilkanaście pozycji. Ponadto tunel jest szyfrowany, dzięki czemu transmisja danych będzie zabezpieczona przed wieloma typami podsłuchu, co jest szczególnie cenne przy korzystaniu z publicznych hotspotów.

Aplikacja posiada spore możliwości co do konfiguracji jej działania, w zależności od konkretnego rodzaju połączenia czy też odwiedzanych stron. Z jej poziomu możemy także sprawdzić ilość przesłanych i pobranych danych. Interfejs jest czytelny, trudno go jednak nazwać ładnym. Choć nie jest to element najważniejszy w tego typu programach, konkurencyjne aplikacje potrafią zadbać także o niego.

Hotspot Shield w wersji darmowej wyświetla pełnoekranowe reklamy w oknie programu, ma też ograniczenia co do bardziej zaawansowanych opcji. Można je usunąć kupując abonament na usługę. Możliwości konta premium można testować przez kilka dni.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!