r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Hotspot Shield Free VPN Proxy 5.9.0

Strona główna Android Bezpieczeństwo Klienty VPN

Hotspot Shield Free VPN Proxy to aplikacja dzięki której możemy zabezpieczyć nasze połączenie podczas korzystania z otwartych sieć Wi-Fi, a także skorzystać z usług, które normalnie nie są dostępne dla naszego regionu.

Galeria programu

Hotspot Shield pozwala na połączenie z wirtualną siecią w taki sposób, by adres IP, pod jakim będzie widoczne połączenie, pochodził z wybranego kraju. W ten sposób można obejść blokady geograficzne i dostać się do stron ocenzurowanych. Lista krajów zawiera kilkanaście pozycji. Ponadto tunel jest szyfrowany, dzięki czemu transmisja danych będzie zabezpieczona przed wieloma typami podsłuchu, co jest szczególnie cenne przy korzystaniu z publicznych hotspotów.

Aplikacja posiada spore możliwości co do konfiguracji jej działania, w zależności od konkretnego rodzaju połączenia czy też odwiedzanych stron. Z jej poziomu możemy także sprawdzić ilość przesłanych i pobranych danych. Interfejs jest czytelny, trudno go jednak nazwać ładnym. Choć nie jest to element najważniejszy w tego typu programach, konkurencyjne aplikacje potrafią zadbać także o niego.

Hotspot Shield w wersji darmowej wyświetla pełnoekranowe reklamy w oknie programu, ma też ograniczenia co do bardziej zaawansowanych opcji. Można je usunąć kupując abonament na usługę. Możliwości konta premium można testować przez kilka dni.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.