Hotspot Shield Free VPN Proxy Hotspot Shield Free VPN Proxy version 6.7.3

Strona główna iOS Bezpieczeństwo Klienty VPN
Pobierz program
lub zeskanuj:

Aplikacj Hotspot Shield Free VPN to narzędzie które nie tylko zabezpieczy nasze połączenie z siecią (np. podczas korzystania z publicznych sieci Wi-Fi), ale również pozwoli otworzyć się na usługi i serwisy, które domyślnie nie są dostępne dla naszej obecnej lokalizacji.

Aby skorzystać z aplikacji należy zainstalować w naszym systemie odpowiedni profil VPN. Program przeprowadzi nas przez cały proces krok po kroku. Hotspot Shield pozwala na połączenie z wirtualną siecią w taki sposób, by adres IP, pod jakim będzie widoczne połączenie, pochodził z wybranego kraju. W ten sposób można obejść blokady geograficzne i dostać się do stron ocenzurowanych. Lista krajów zawiera kilkanaście pozycji. Ponadto tunel jest szyfrowany, dzięki czemu transmisja danych będzie zabezpieczona przed wieloma typami podsłuchu, co jest szczególnie cenne przy korzystaniu z publicznych hotspotów.

Hotspot Shield w wersji darmowej wyświetla reklamy, ma też ograniczenia co do bardziej zaawansowanych opcji. Można je usunąć kupując abonament na usługę. Możliwości konta premium można testować przez 7 dni.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!