Houzz Interior Design Ideas Houzz Interior Design Ideas 21.1.1

Strona główna Android Dom Projektowanie wnętrz i ogrodów
Pobierz program
lub zeskanuj:

Houzz Interior Design Ideas to aplikacja, w której znaleźć można bardzo wiele pomysłów oraz inspiracji na urządzenie wnętrz domu lub domu, a także ogrodu.

Bardzo ciekawym i przydatnym narzędziem w aplikacji Houzz jest wirtualny kreator wnętrz. Może on pracować zarówno na zdjęciach użytkownika, jak też na dostępnych w programie wzorach pomieszczeń. Kreator pozwala rozmieszczać wirtualne meble i testować kolorystykę ścian.

Ponadto, program dostarcza mnóstwa gotowych wzorów przestrzeni, z podziałem na pomieszczenia (np. kuchnia, łazienka, salon). Każda wizytówka zawiera wysokiej jakości zdjęcia, a także informacje o przedmiotach i materiałach, których użyto do wykreowania danego pomieszczenia. W aplikacji znajdziemy też wyszukiwarkę treści, co ułatwia dostęp do potrzebnych informacji.

Program Houzz zawiera również sekcję "Stories". Znajdziemy w niej artykuły przygotowane od ekspertów ds. aranżacji przestrzeni, z poradami dotyczącymi odnowy pomieszczeń.

W aplikacji można utworzyć konto (używając do tego celu adresu e-mail lub konta na Facebooku) i zalogować się, co otworzy dostęp do dodatkowych możliwości. To dodawanie poszczególnych materiałów do własnego ideabooka, a także udział w dyskusjach oraz tworzenie własnych wątków na forum w aplikacji.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!