r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Human Anatomy Atlas for Mac 8

Strona główna Mac Edukacja i nauka Biologia i chemia

Human Anatomy Atlas to bardzo dobry, wielokrotnie nagradzany, trójwymiarowy atlas anatomiczny. Znajdują się w nim innowacyjne modele ciał mężczyzn i kobiet.

Galeria programu

W programie został wykorzystany innowacyjny system wizualizacji, który pozwala przeglądać różne zespoły narządów i układy w ludzkim ciele. Znajduje się tu ponad 4600 struktur anatomicznych. Znajdują się tu także modele mikroanatomiczne, przedstawiające budowę oczu, uszu, skóry czy języka. Wiele modeli można animować, co pozwala śledzić ruch mięśni i szkieletu.

Program jest na tyle zaawansowany, że sprawdzi się w rękach studentów medycyny, lekarzy i wykładowców. Jest jednak na tyle prosty w obsłudze, by korzystały z niego także osoby niezwiązane ze środowiskiem naukowym.

Model uzupełniają szczegółowe opisy, zawierające systematykę oraz łacińskie nazwy różnych struktur. Dalsze informacje zawierają popularne uszkodzenia, patologie i choroby. Studenci mogą dodatkowo sprawdzić swoją wiedzę w testach.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.