reklama

Humansoft Corax w sprzedaży i do testów

Strona główna Aktualności

O autorze

Firma Humansoft wprowadziła do sprzedaży zapowiadany wcześniej pakiet dla firm humansoft Corax. Jest to następca produktów humansoft HermesMałaFirma, HermesStandard, zbudowany w oparciu o technologię SQL.

Corax to pakiet dla firm integrujący moduły pozwalające zarządzać m.in sprzedażą, zakupami, magazynami, relacjami z klientami (CRM), serwisem i usługami, produkcją, obszarem finansów i księgowości, środkami trwałymi oraz kadrami i płacami. W skład pakietu wchodzi moduł narzędziowy OrangeSquid, który pozwala na indywidualne dostosowywanie pakietu. Pakiet współpracuje z urządzeniami fiskalnymi (drukarki, kasy fiskalne), wagami elektronicznymi, czytnikami kodów kreskowych i kart magnetycznych oraz kolektorami danych, a także z oprogramowaniem Płatnik, Celina oraz systemem Zamówień Internetowych - ZELMART. Tak jak poprzednicy - humansoft HermesMałaFirma, HermesStandard - Corax wyróżnia się przejrzystym i wygodnym w obsłudze interfejsem, jest jednak oparty o bazę Microsoft SQL Server, co ma zapewnić wydajniejszą i stabilniejszą pracę.

Podstawowy zestaw modułów (sprzedaż, zakupy, magazyny, rozrachunki, rejestry VAT, analizy) kosztuje 1150 zł netto. Wraz z premierą Corax'a producent rozpoczął szereg promocji m.in. 25% rabatu dla nowych firm, bezpłatny moduł Kadry i Płace HR czy rabaty dla dotychczasowych klientów. Udostępniona została także 90-dniowa, w pełni funkcjonalna wersja testowa pakietu.

Wersję testową pakietu humansoft Corax można pobrać w dziale PROGRAMY -> Firma -> Pakiety do prowadzenia firmy

© dobreprogramy

Komentarze

reklama