reklama

Humble Bundle: gry Ubisoftu z Asasynami i Samem Fisherem za tyle, ile chcesz

Strona główna Aktualności

O autorze

Na dziobie okrętu. Stawia znaczące nad znaczonym, lubi czapki z daszkiem, teorię gier, tłumaczenia maszynowe i karabiny maszynowe.

Kolejna paczka Humble Bundle jest już dostępna, tym razem w okazyjnych cenach można zakupić uznane produkcje Ubisoftu. Wybór nie jest jednak nowy, podobne tytuły były dostępne w ramach Humble Bundle w lutym. Nadarza się zatem świetna okazja dla tych, którzy wówczas nie zdążyli, a w tym przypadku warto rozważyć zapłacenie więcej, niż cenę minimalną.

Aby kupić gry, wystarczy przejść na humblebundle.com. Już za równowartość jednego dolara można stać się posiadaczem następujących produkcji:

  • Call of Juarez: Gunslinger
  • Grow Home
  • Rayman Origins

Znacznie ciekawiej robi się jednak, gdy zdecydujemy się zapłacić więcej niż przeciętna cena, która wynosi w tej chwili 6,45 dolara. Do paczki dorzucone zostaną bowiem 3 popularne i uznane gry akcji, a ich liczba ma się jeszcze zwiększyć wkrótce:

  • Far Cry 3
  • Tom Clancy’s Splinter Cell: Blacklist
  • Assassin’s Creed Chronicles: China

Do tych którzy zdecydują się zapłacić 15 dolarów i więcej trafi kolejna gra z serii o Asasynach, Assassin’s Creed Rogue, oraz gra wyścigowa The Crew. Jeżeli zaś opłata wyniesie co najmniej 75 dolarów, to oprócz wspomnianych tytułów, do kupującego trafi Tom Clancy’s The Division oraz koszulka. Paczka będzie dostępna na humblebundle.com jeszcze przez 13 dni.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNie wiemy, co jemy - państwowe badania to kropla w morzu. Projekt FoodRentgen chce to zmienić