r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Humble Bundle uruchamia własny cyfrowy sklep

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Humble Bundle, znane z wyśmienitych paczek tanich gier, z których sprzedaży część dochodu trafia na cele charytatywne, a także towarzyszących temu regularnych cotygodniowych wyprzedaży, wreszcie zrobiło kolejny wielki krok w swoim rozwoju. Otwarty został pełnoprawny cyfrowy sklep, oferujący w atrakcyjnych cenach różnorakie projekty. Może już nie co łaska, ale 10% również zawsze idzie tutaj na szczytne cele.

Codziennie witać ma nas nowa atrakcyjna oferta na inne gry na PC (Windows, OS X, Linux) oraz urządzenia z Androidem, w większości bez DRM. 75% ze sprzedaży dostają twórcy, 15% Humble Bundle, a reszta dzielona jest między Czerwony Krzyż, Child's Play, The Electronic Frontier Foundation, World Land Trust oraz charity: water. Miejmy nadzieję, że nowe przedsięwzięcie nie wpłynie w żaden sposób w negatywnym stopniu na to, co proponowano nam do tej pory.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłeś(aś) naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.