reklama

Humble Indie Bundle 11 z ciekawymi grami niezależnych twórców

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Humble Bundle, czyli regularne wyprzedaże gier za bezcen, połączone z przekazywaniem uzbieranych w nich pieniędzy na cele charytatywne, to nie tylko okazja do bardzo taniego nabycia wielkich hitów, lecz czasem też zestawu perełek z morza produkcji niezależnych. W ramach akcji Humble Indie Bundle 11 można za grosze stać się posiadaczem kilku naprawdę atrakcyjnych tytułów, które umilą czas nie gorzej, jak typowo komercyjne gry.

Większość z nich to platformówki. Fanom klasycznych Castlevanii czy Metroidów na pewno przypadnie do gustu niezwykłe wizualnie Guacamelee! w wydaniu Gold lub Dust: Elysian Tail, a do tego dochodzą Giana Sisters: Twisted Dreams oraz The Swapper. Dając więcej niż średnia wpłat (obecnie 4,3 dolara) dostajemy do tego Antichamber plus Monaco: What's Yours Is Mine, zaś za kilka dni paczka wzbogacona zostanie jeszcze o kolejne tytuły. Dodatkowo do pobrania są ścieżki muzyczne z wszystkich oferowanych w ramach obecnego Humble Bundle produkcji. Osobno wydalibyśmy na to 133 dolarów.

Tytuły nie są w żaden sposób zabezpieczone. Uzyskujemy je w formie kluczy na Steam i w wydaniach dla Windows, OS X oraz Linuksa — z wyjątkiem Giana Sisters, które jeszcze nie doczekało się innych niż okienkowa wersji. Warto przy okazji zerknąć do aktualnej oferty tygodnia, bo tam też wyprzedawane są różnorakie gry Indie.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama