r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Humble Origin Bundle 2, czyli EA ponownie sprzedaje swoje znane gry za bezcen

Strona główna AktualnościROZRYWKA

W 2013 roku Electronic Arts zdecydowało się podjąć współpracę z inicjatywą Humble Bundle, w rezultacie czego za śmieszne pieniądze można było nabyć paczkę bardzo ciekawych gier wydawcy. Był to jeden z najpopularniejszych zestawów w historii istnienia charytatywnego serwisu. Po dwóch latach EA proponuje nam dokładkę w postaci Humble Origin Bundle 2, znów z zestawem interesujących tytułów za grosze.

Już wpłacając dolara otrzymujemy klucze na pobranie RPG Dragon Age: Origins, zręcznościowego Peggle, kosmicznego horroru Dead Space 2, Medal of Honor Allied Assault War Chest, czyli strzelanki MoH: AA wraz z dwoma dodatkami, a także strategii Command & Conquer Generals z rozszerzeniem Zero Hour. Całkiem nieźle, o ile nie bierze się pod uwagę, że dwie pierwsze pozycje wydawca zdążył rozdać niedawno za darmo. Klucze do wykorzystania są na cyfrowej platformie Origin oczywiście, przy czym z Dragon Age i Dead Space dostaniemy też klucze do zrealizowania na Steam.

Dorzucając organizatorom kwotę większą niż aktualna średnia wpłat (w tej chwili niecałe 5 dolarów), gracz staje się dodatkowo nabywcą komicznej produkcji FPS Plants vs. Zombies Garden Warfare, Dragon Age II, Bejeweled 3 oraz Mass Effect 2. Dwie ostatnie propozycje dostępne są również bonusowo w wersji Steam. Ponadto rzecz jasna w czasie dwutygodniowej akcji do puli dojdą kolejne tytuły, na razie trzymane w tajemnicy. Na Battlefielda 4 bym nie liczył, ale kto wie... Łącznie paczkę wyceniono teoretycznie na jakieś 134 dolary, więc można jednak sobie zacząć gdybać.

r   e   k   l   a   m   a

Wpłaty dzielone są między utrzymujących Humble Hundle, jak również różnorakie organizacje. EA nie bierze z tego ani centa. Nabywca może dowolnie rozdzielić środki, wspierając przy tym takie fundacje jak Girls Who Code, dążącą do wyrównania szans kobiet w świecie nowych technologii, zajmujące się badaniami nad rakiem The V Foundation oraz dbające o odpowiednią edukację dzieci z ubogich rodzin BuildOn.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.