Hunger Games: Catching Fire - Panem Run Hunger Games: Catching Fire - Panem Run 1.0.21

Strona główna iOS Gry Zręcznościowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Hunger Games - Panem Run to runner oparty na popularnej ekranizacji książek z serii Igrzyska Śmierci. Gra czerpie z najlepszych rozwiązań gatunku, nieznacznie rozwijając je o swoje autorskie pomysły.

Zabawę rozpoczynamy od wyboru płci naszego bohatera. Trasa naszego biegu będzie prowadziła przez znane z kart książki dystrykty. Każdy z nich różni się nieco wyglądem i pułapkami jakie na nas czekają. Mają jednak niewiele wspólnego z oryginalnymi regionami.

Trasy nie mają wyznaczonego odgórnie końca, ten następuje w momencie porażki. Podczas biegu zbieramy walutę, bonusy oraz zioła. To za pomocą ziół rozwijamy naszą postać, a także noszoną przez nią broń. W zdobyciu środków pomaga także jednoręki bandyta, który pojawia się przed każdym biegiem.

Gra pozwala na swobodną zabawę bez sięgania po mikropłatności. Graficznie prezentuje się przyzwoicie. Animacje postaci są dobre, a tła różnorodne, nie wzbudzają jednak zachwytu i na tle konkurencji wypadają przeciętnie. Sterowanie opiera się na gestach i gra radzi sobie z nim bardzo dobrze. Jeżeli taki rodzaj rozgrywki jeszcze Was nie znudził, to Hunger Games - Panem Run jest solidnie wykonaną produkcją wartą sprawdzenia.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!