Hungry Cells Hungry Cells

Strona główna Windows Phone Gry
Pobierz program
lub zeskanuj:

Hungry Cells to nieoficjalna wersja bardzo popularnej gry internetowej Agar.io. Zapewnia dostęp do oficjalnych serwerów gry, niestety bez możliwości logowani naszym kontem z Facebooka.

Zasady Agar.io a co za tym idzie Hungry Cells są proste. W grze przejmujemy kontrolę nad plamą (bakterią), której zadanie polega na ciągłym powiększaniu rozmiary oraz przetrwaniu. Aby rosnąć w siłę musimy zbierać rozsiane na planszy plamy, ale także pochłaniać innych, mniejszych graczy. To działa w obie strony, tak więc sami także musimy uważać, aby nie stać się częścią innego, większego gracza.

Im większy rozmiar ma nasza plama tym wolniej się porusza, to pomaga w przetrwaniu nowym graczom. Rozgrywka w Hungry Cells odbywa się online na losowych, ograniczonych planszach. Nie ma to rozbudowanych trybów zabawy, wzmocnień itp. Poza grą mamy możliwość obserwowania rozgrywki innych graczy.

Oprawa graficzna Hungry Cells jest bardzo minimalistyczna. Pole walki przypomina kartkę z zeszytu. Gra dostępna jest za darmo, tak więc co pewien czas natrafimy na reklamy. Nie uprzykrzają one jednak zabawy. Hungry Cells to idealna propozycja dla wszystkich fanów gier zręcznościowych. Ogromna społeczności sprawia, że zawsze jest na kogo polować i przed kim uciekać. Do czasu wydania oficjalnej wersji gry, Hungry Cells pozostaje najlepszym zamiennikiem dostępnym na Windows Phone.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!